Albumy - skarbnica wstydu czy źródło tożsamości?

Amerykańska designerka Marilee Allred zrealizowała projekt oparty na dziecinnie prostej idei, poprosiła dorosłe kobiety i mężczyzn aby zapozowali ze swoimi fotografiami z dzieciństwa, kiedy to dalecy byli od ideału. Zobaczcie efekt jej pracy, napawający niebywałą nadzieją i wiarą w to, że każdy z nas może przejść spektakularną metamorfozę na lepsze!

dasdasdasdasdas.jpg

Albumy - skarbnica wstydu czy źródło tożsamości?


Każdy z nas ma w domowym zaciszu albo na strychu u rodziców kompromitujące zdjęcia, które wolałby aby nie ujrzały światła dziennego. Dlaczego? Czy na prawdę powinniśmy wstydzić się siebie sprzed lat. Przecież wszyscy byliśmy tacy uroczo nieidealni, okres dojrzewania ma to do siebie. Niesamowicie nastomiast jest  zobaczyć metamorfozę jaką przeszliśmy na przełomie minionych lat.

Amerykańska designerka Marilee Allred wpadła na genialny pomysł, poprosiła dorosłe kobiety i mężczyzn aby zapozowali jej, trzymając w dłoniach skrzętnie ukrywane przed światem zdjęcia z dzieciństwa.

Efekt, genialny! Ten prosty zabieg sprawił, że objawiły się na naszych oczach niesamowite historie, będące dowodem na to, że nawet najbrzydsze kaczątko może wyrosnąć na  pięknego łabędzia.

Kiedy ostatni raz sięgaliście do rodzinnych albumów? Może okaże się, że macie w swojej głowie nieaktualny obraz samych siebie, stare kompleksy powinny zostać dawno porzucone, a Wy rozkwitliście... Pytanie czyja to zasługa? Myślę, że warto zaczerpnąć odpowiedzi, spoglądając w lustro!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć najnowszego projektu  Marilee Allred!!!
Tekst: Marietta Przybyłek
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto:
awkwardyearsproject.tumblr.com