Aleksandra Nizio wygrała 5 edycję "The Voice of Poland"!

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych show muzycznych w Polsce. Cieszycie się, że w 5 edycji zwyciężyła Ola?

Aleksandra Nizio wygrała 5 edycję The Voice Of Poland!

Aleksandra Nizio wygrała 5 edycję "The Voice of Poland"!


Za nami niezwykle emocjonujący finał 5 edycji programu The Voice of Poland. Jako pierwsza głosami widzów odpadła Magdalena Paradziel, zajmując 4. miejsce. Trzecie należało do Gracjana Kalandyka, a ostateczne starcie należało do Oli Nizio i Przemka Radziszewskiego, którzy byli pod skrzydłami Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak. 

Serca widzów zdobyła zaledwie 19-letnia Aleksandra Nizio, pochodząca z niewielkiego miasteczka na Lubelszczyźnie. Zasłynęła głosem niezwykle podobnym do Adele. Prywatnie uwielbia folk i do tej pory można było ją usłyszeć m.in. w zespole ludowym Zawierucha, ale to nie koniec jej talentów. Ola również gra na saksofonie. Udziela się też w Programie Profilaktycznym Profilaktyka a Ty, gdzie pokazuje młodzieży, że można żyć bez używek. Dzięki wygranej w programie spełni się jedno z jej wielkich marzeń - wystąpi na Festiwalu w OpoluCieszycie się z wygranej Oli?

Zobaczcie jeden z jej finałowych występów w duecie z Marylą RodowiczZobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Sobota 06.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×