Amanda Seyfried w tajemnicy... wyszła za mąż!

Wygadał się ukochany gwiazdy. Poznaj szczegóły!

seyfriedweddingmain.jpg

Amanda Seyfried na ekranie brała już ślub kilka razy i co najmniej w dwóch filmach były to śluby huczne i długo oczekiwane. W życiu prywatnym, aktorka postawiła jednak na zupełnie inny scenariusz. Najpierw dowiedzieliśmy się, że Seyfried spodziewa się dziecka, a gdy brzuszek był już naprawdę widoczny, aktorka z partnerem - również aktorem, Thomasem Sadoskim, postanowili zalegalizować swój związek, aby maluch przyszedł na świat w małżeństwie. 

amandatomas1.jpg

amandathomas2.jpg

 Amanda Seyfried i Thomas Sadoski 

I, jak się okazuje, para pomysł ten zdążyła już zrealizować, a wspomniany ślub już się odbył. Skromna i utrzymana w ścisłej tajemnicy ceremonia miała miejsce w niedzielę 12 marca, o czym w programie The Late Late Show Jamesa Cordena poinformował sam pan młody.

Aktor pokazał w programie obrączkę i powiedział, że piękna Amanda jest już jego żoną. Zapytany o to, jak wyglądała ceremonia powiedział: Było tylko nas dwoje i ksiądz. Wyjechaliśmy w głąb kraju i... zrobiliśmy to!

Musiało być bardzo romantycznie. Szczęśliwej parze nowożeńców gratulujemy. Teraz pozostaje jedynie czekać na pierwszego maluszka.

Moment, w którym Sadoski ogłasza ślub z Amandą zobaczysz poniżej:


Zdjęcia: FameFlynet film: YouTube 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 20.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Pedofile z Teatru Powszechnego wykorzystali sprawę molestowania ministranta przez naszego księdza Mateusza Urdzele jako zasłone dymną by nie mówić podczas debety poświęconej spektaklowi "Klątwa" o okropnościach jakich dokonali. Posłuchajcie sami facebook.com/powszechny/videos/1042282385877453/
Dodano: 2017-03-21 11:50:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×