Amy Adams wyszła za mąż!

Po kilkunastu latach związku nareszcie powiedziała "tak"!

Amy Adams wyszła za mąż

Aktorka, którą kojarzymy m.in. z "Czarodziejek" zmieniła swój stan cywilny. Słynie z tego, że jej życie prywatne jest bardzo uporządkowane i nie ma w nim miejsca na przelotne romanse, czy inne kontrowersyjne sytuacje, o których mogłyby się rozpisywać media.

Od czternastu lat tworzy szczęśliwy związek z Darenem Le Gallo, z którym też ma córeczkę. Już siedem lat temu gwiazda otrzymała od swojego partnera pierścionek zaręczynowy, lecz nieśpieszno im było do ślubu.

Dlatego też pewnie dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem jest, że para w końcu zdecydowała się na zalegalizowanie związku.

Niemniej dziwi także fakt, że media dowiedziały się o tym w miarę szybko. Amy Adams i jej ukochany słyną z tego, że niezwykle precyzyjnie chronią swoją prywatność.

Ich uroczystość ślubna ponoć była cicha, a towarzyszyli im tylko najbliżsi i przyjaciele. Gwiazda od dawna podkreślała, że właśnie o takim ślubie marzy.

"E!News" podaje, że uroczystość odbyła się 2 maja w Los Angeles, jednak nie są dostępne żadne zdjęcia z tego wydarzenia.

Gratulujemy!Amy Adams wyszła za mąż!

Amy Adams wyszła za mąż!

Amy Adams wyszła za mąż!
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 05.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×