Anatomia kłamstwa - ta książka pomoże wam w życiu

Dzięki tej książce już nie dacie się oszukać.

Anatomia kłamstwa

To nie żarty. W tej książce znajdziecie wiedzę od samych tajnych agentów CIA i poznacie metody skuteczniejsze niż wykrywacz kłamstw!

Chcecie przyłapać faceta na zdradzie? Chciałybyście się dowiedzieć, czy wasze dzieci mają kontakt z narkotykami? A może zastanawiacie się, jak wybrać godną zaufania opiekunkę dla dziecka, albo chcecie wyeliminować fałszywych przyjaciół, czy odkryć, kto was oczernia w pracy?

To właśnie dzięki wiedzy z tej książki wasze życie wyraźnie się odmieni. "Anatomia kłamstwa" to praktyczny poradnik, dzięki któremu uda się wam odkryć kłamcę w najbliższym otoczeniu. Swoją wiedzą dzielą się bowiem trzej agenci CIA, najlepsi na świecie specjaliści od demaskowania kłamstw i oszustw. Dzięki nim zapoznacie się z unikalnymi metodami amerykańskiego wywiadu używanymi podczas przesłuchań najgroźniejszych terrorystów świata.

Sprawdźcie, co o tej książce mówią specjaliści:

Kłamstwo nie jest zaprzeczeniem prawdy. Ono doskonale się w nią przebiera. Autorzy książki najpierw pokazują nam nasze skłonności do unikania konfrontacji z kłamstwem, a następnie dostarczają nam zestaw doskonale opracowanych narzędzi wydobywania kłamstwa w procesie komunikacji. Książka cenna, ważna, zaskakująca.
dr Joanna Heidtman, psycholog, konsultant i trener biznesu

Z największym przekonaniem rekomenduję tę pracę wszystkim, którzy chcą podnieść swój poziom inteligencji społecznej i łatwiej wykryć kłamstwa w kontaktach w rzeczywistości realnej i wirtualnej.

prof. dr hab. Zbigniew Nęcki

Poważne badania psychologiczne wskazują, że każdy z nas – a więc także nasi partnerzy, dzieci, współpracownicy, życzliwa sąsiadka i miły pan w sklepie – kłamie kilka do kilkunastu razy dziennie! Warto więc poznać całą prawdę o anatomii kłamstwa, jego wykrywaniu i… ukrywaniu. Owocnej lektury!

Jacek Santorski, psycholog biznesu

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ ThinkstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 09.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×