Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali siódme dziecko?

Wygląda na to, że rodzina gwiazd znowu się powiększy. Mamy informacje kim jest dziecko.

Angelina Jolie i Brad Pitt adoptowali kolejne dziecko!

Rodzina Angeliny Jolie i Brada Pitta jest już spora. Mają trójkę swoich dzieci i trójkę adoptowanych. Pomimo długoletniego związku, dopiero rok temu para wzięła ślub. Zdecydowali się na kameralną ceremonię w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny, z daleka od wścibskich fleszy paparazzi i medialnego zgiełku. Szóstka dzieci słynnej pary w tym uroczystym dniu miała przydzielone specjalne role - Maddox i Pax odprowadzali Angelinę do ołtarza, Zahara i Vivienne sypały płatki, a Shiloh i Knox podawali obrączki. Welon panny młodej ozdabiały rysunki jej dzieci. Możecie zobaczyć go TUTAJ.

Jak donosi "Harper's Bazaar" za magazynem "Woman's Day", Angelina i Brad teraz chcą adoptować kolejnego, tym razem dwuletniego chłopca o imieniu Moussa. Jest on syryjskim uchodźcą i obecnie mieszka w Turcji. Gwiazda poznała go kiedy zwiedzała jego obóz jako ambasadorka ONZ. Ponoć Angelinę bardzo wzruszył los chłopca, który na widok jej łez podszedł do gwiazdy, otarł łzy i mocno wtulił w jej ramiona, na co Angelina Jolie pocałowała malca i już do końca jej wizyty byli nierozłączni.

Warto zaznaczyć, że niedawno gwiazda została uznana także za najbardziej szanowaną kobietę na świecie.

Jak wiadomo, obecnie w karierze aktorów wiele się dzieje. Myślicie, że mimo wszystko znajdą czas na kolejne dziecko?angelina-jolie-brad-pitt


Zobaczcie także:


Źródło: MilionKobiet.pl/ Harper's Bazaar
Foto: FameFlynet
Dodał(a): Anka P. , Poniedziałek 09.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×