Anita Lipnicka i John Porter - Czy to już definitywny koniec związku?

Ich związek dla wielu osób był przykładem na to, że różnica wieku nie jest istotna, jednak para właśnie... rozstała się!

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się?


To była piękna miłość. Anita Lipnicka i John Porter byli parą od 12 lat. Dzieliła ich różnica wieku 25 lat, ale nikt na to nie zwracał uwagi, ponieważ ich zapatrzenie w siebie mówiło wszystko. Nierozłączni na scenie, wykonywali piosenki o miłości.

Od jakiegoś czasu jednak w mediach zaczęły się pojawiać informacje o tym, że w ich związku dzieją się niedobre rzeczy. Przypuszczano nawet, że Anita zdradza Johna.

Zobaczcie także: Czy rozwód zawsze jest dla dziecka tragedią? Zobaczcie film, który podbija Internet

Wielu osobom do myślenia dał wpis wokalistki z dn. 13. czerwca: Z okazji mojej 40stki, chciałabym życzyć wszystkim, aby byli dzielni i radzili sobie beze mnie. Albowiem od jutra zamierzam żyć dla siebie. Stanę się mniej dobrą mamą i jeszcze gorszą niby-żoną. Jako z córki będzie ze mnie też marny pożytek. Trudno. Robię sobie fajrant. Od teraz będę tylko łapać motyle, wąchać kwiatki i zmieniać sukienki (tak, tak, kupię więcej sukienek, a jeansy oddam bezdomnym!) No i w ogóle mam szereg planów, o których tutaj nie wspomnę. To są moje sekrety. I nikomu nic do nich. Dzięki za wszystkie życzenia, ale mam swoje. Pa!
P.s. Tym co jeszcze tu nie dotarli zdradzę tylko, że nie ma się czego bać. To może być całkiem miły nowy początek:))


Dzisiaj już koniec spekulacji nad przyszłością związku Anity Lipnickiej i Johna Portera. Muzyk jasno napisał na swoim Facebooku:

Anita i ja poszliśmy własnymi drogami - to była wspaniała podróż pełna miłości, wina i muzyki, jak nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Wciąż się kochamy, ale okoliczności spowodowały, że musimy się rozstać. Proszę o uszanowanie naszej prywatności. Wciąż będziemy razem grać koncerty. Miłość jest tajemnicą.

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się?

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się?

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się?


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 18.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×