Anna Dereszowska zdradziła, co najbardziej pociąga ją w mężczyznach!

Jako kobiety cenimy w mężczyznach różne rzeczy i zwracamy uwagę na różne aspekty. Znana aktorka Anna Dereszowska zdradziła, co ją najbardziej w mężczyznach pociąga. Was też przyciągają właśnie takie cechy?

anna dereszowska2015.jpg

Anna Dereszowska zdradziła, co najbardziej pociąga ją w mężczyznach!

Jest wiele cech, za które my kobiety cenimy mężczyzn. Siła, zdecydowanie, poczucie humoru, czy wrażliwość, to oczywiście cechy, które wymieniane są najczęściej, jednak z pewnością nie są jedynymi cechami, który my kobiety dostrzegamy i kochamy w naszych mężczyznach.

Z pewnością każda z nas ma swój typ, który potrafi ją zaczarować i sprawić, że od razu czuje się iskrzenie. Bierze się to z tego, że każdy z nas jest inny i dostrzega w drugiej osobie to, co akurat jemu podoba się najbardziej. 

Anna Dereszowska postanowiła zdradzić w rozmowie z prowadzącymi program "Pytanie na Śniadanie", co w jej przypadku jest najważniejsze i na co zwraca największą uwagę, gdy poznaje jakiegoś mężczyznę. Co sprawia, że ona czuje się oczarowana przez przeciwną płeć? 

 

- Nie będę chyba oryginalna, ale mnie najłatwiej jest oczarować poczuciem humoru i dystansem. Oczywiście jakiś mały bukiecik kwiatów, czy brylancik... czemu nie? - śmieje się aktorka. - Nie lubię mężczyzn, którzy są bardzo przywiązani do swojego wizerunku, czy pozycji. Lubię mężczyzn, którzy potrafią na siebie spojrzeć z dystansem, zwyczajnie pośmiać się czasem z siebie. - dodaje Anna Dereszowska.

Okazuje się, że bardzo wiele kobiet zwraca uwagę właśnie na te cechy męskiego charakteru. Poczucie humoru jest jedną z tych rzeczy, które praktycznie każda kobieta ceni w płci przeciwnej. To właśnie on jest nieodłącznym elementem drugiej dostrzeżonej przez aktorkę cechy, czyli dystansu do siebie, który również jest dużym plusem, nie tylko u mężczyzn.

Podzielacie odczucia aktorki? Co was przyciąga w mężczyznach? 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: KAPiF


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 14.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar