Anna i Robert Lewandowscy pokazali zdjęcie z małą Klarą! Zobacz!

Internauci żywo komentują...

lewandowscyyymainnewKAPiF_K585100F.jpg

Jak cała Polska doskonale wie - w maju Anna i Robert Lewandowscy przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę Klarę. Od czasu urodzin dziecka, szczęśliwi rodzice często pokazują na swoich kontach w mediach społecznościowych ujęcia z maluszkiem, jednak na żadnym ze zdjęć nie widać twarzy dziecka. 

Nie inaczej sprawa wygląda także tym razem. Robert podzielił się bowiem zdjęciem całej uroczej rodzinki, a fotografię po chwili udostępniła na swoim profilu także i Ania. Na fotce widzimy szczęśliwych rodziców i słodkie maleństwo na stadionie piłkarskim, jednak, jak zwykle, nie widać twarzy malucha. Dziecko widoczne jest za to tyłem do obiektywu aparatu. 

W związku z publikacją zdjęcia w Internecie - zarówno na Instagramie, jak i w serwisach plotkarskich, pojawiły się liczne komentarze. Wśród zachwytów nad słodką rodzinką, są także sporadyczne głosy zdziwienia - czy Lewandowscy nie mogą wrzucić "normalnego", rodzinnego zdjęcia? Takiego z pokazaniem twarzy malucha? - pytają Internauci. 

Czy niepokazywanie twarzy malucha jest celowe? Rodzice chcą w ten sposób chronić prywatność dziecka? A może w planach mają sesję zdjęciową z udziałem całej rodziny? Przypomnijmy, że swego czasu w mediach pojawiały się takie głosy

Cóż, niezależnie od powodów, dla których Ania i Robert nie chcą pokazywać twarzy Klary w mediach, trzeba przyznać, że nawet i bez oblicza dziewczynki widocznego na fotce, zdjęcie jest naprawdę urocze! Zobacz sama:

Zobacz też:

zdjęcia: KAPIF, Instagram Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 09.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×