Anna Lewandowska udzieliła nowego wywiadu i... podzieliła Polki. Która strona ma rację?

Każde wystąpienie trenerki powoduje burzę w Internecie. Zobacz, o co chodzi!

Untitled collagelewandowskamaininterview.jpg

W niedzielne przedpołudnie podczas programu Dzień dobry TVN wyemitowany został przeprowadzony wcześniej przez Kingę Rusin wywiad z Anną Lewandowską. Rozmowa wypadła jako medialny "powrót" Anny, która od czasu ciąży nie pokazywała się w mediach ogólnopolskich, ale jedynie udzielała się na swoich kontach w mediach społecznościowych. 

Podczas rozmowy trenerka wypowiedziała się m.in. na temat podziału obowiązków w rodzinie, mówiąc, ze zarówno ona jak i Robert sami dają sobie radę z Klarą, a w wychowaniu córeczki pomagają im jedynie babcie oraz sprawdzona położna. Trenerka zdementowała tym samym plotki o posiadaniu "tabunu niań". Ostatecznie potwierdziła też, że małą Klarę karmi piersią i jest to "najlepsze, co mogło ją spotkać". Przyznała również, że z chęcią powiększyłaby rodzinę w przyszłości, jednak pozostawia to naturalnemu biegowi spraw - Na razie skupiamy się na Klaruni, zobaczymy, co będzie w przyszłości. Co da los, co da Bóg - powiedziała Ania. 

Dodajmy także, że Lewandowska podczas nagrania wyglądała kwitnąco - zupełnie nie widać po niej, że w ogóle była w ciąży - przed kamerami zaprezentowała bowiem idealną sylwetkę, promienną cerę oraz nową, odświeżoną delikatnymi blond pasemkami fryzurę. 

Po emisji wywiadu na portalach plotkarskich w Internecie zawrzało. Dlaczego? Internauci zaczęli się spierać co do oceny wystąpienia telewizyjnego Anny. Niektórzy narzekali na jej sposób wysławiania się, czy nawet na ubiór. Zobacz: Spódnica Anny Lewandowskiej w Dzień dobry TVN robi furorę, chociaż...

Inni z kolei żarliwie bronili swojej ulubionej trenerki, zarzucając negatywnie komentującym zazdrość o to, jak wspaniale radzi sobie w życiu Lewandowska i obłudę. 

Zobacz: Lewandowska: Nie porównujmy się do znanych trenerek!  

Niezależnie od tego, która strona ma rację, trzeba przyznać, że każde medialne wystąpienie Anny Lewandowskiej to prawdziwe wydarzenie, które porusza do głębi zarówno jej fanów, jak i "hejterów", a tak widoczne zaangażowanie ludzi to chyba najlepsza reklama dla samej trenerki i jej działalności.

Cały wywiad Kingi Rusin z trenerką zobaczysz na oficjalnej stronie programu Dzień Dobry TVN.  

Zobacz też:

zdjęcia: Instagram.com/annalewandowskahpbaDodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 28.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Zobacz w komentarzach co piszą ludzie
Dodano: 2017-08-29 16:18:14 Zgłoś nadużycie
Anonim
A kto jej coś zarzucał? Bo powiem szczerze że niczego takiego nie widziałam... Musicie tak na siłę wymyślać?
Dodano: 2017-08-28 19:13:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×