Anna Mucha i Małgorzata Socha- dekolt na pierwszym planie

Wczoraj odbyła się impreza promująca nowe smaki lodów marki Magnum. Na evencie pojawiło się wiele znanych osób, m.in. DJ Adamus, Joanna Krupa czy Zosia Ślotała. Jednak największa uwaga skierowana była na dwie aktorki- Annę Muchę oraz Małgorzatę Sochę. A konkretniej…na ich biust.

collagebiusty.jpg

Trzydziestosześcioletnia Anna Mucha jest zapracowaną mamą dwójki dzieci- Stefanii oraz Teodora. Tego wieczoru jednak, aktorka postawiła na dziewczęcą różową sukienkę,  która wyjątkowo eksponowała dekolt gwiazdy.

Z kolei Małgorzata Socha jest mamą trzyletniej Zosi. Aktorka nigdy nie mogła narzekać na swoje ciało, zawsze eksponowała swoją seksowną figurę, jednak na wczorajszym wydarzeniu jej biust wydawał się znacznie większy, niż dotychczas…

Zobacz także: Pokaz biustów na imprezie Magnum


Nasuwa się pytanie- w jaki sposób obie Panie, mimo obowiązków wynikających z bycia mamą, mimo ich napiętego grafiku, dbają o swoje dekolty?

Czy to na pewno peelingi, codzienne nawilżanie, maski, odpowiednie treningi sprawiają, że ich piersi wyglądają tak okazale? Czy w natłoku obowiązków są w stanie znaleźć na to czas?
A może to pomoc chirurga plastycznego… Jak myślicie?
Foto: KAPiF

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 27.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Kama123
Piękne kobiety, nie muszę się niczego wstydzić. Jest to ze smakiem i klasą
Dodano: 2018-06-28 10:41:48 Zgłoś nadużycie
agacik 564
Masz problemy ze zdrowiem, dobraniem odpowiedniej diety, czy ćwiczeń, jeśli jesteś zmęczony poszukiwaniem różnego rodzaju skutecznych metod? Ja miałam dokładnie ten sam problem, dopóki nie odnalazłam strony najlepszego trenera i dietetyka w Polsce.
Zaufało mu tysiące osób .
Bardzo polecam ! Skorzystaj już dziś ! → igortreneronline
Dodano: 2018-06-14 05:44:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×