Ariana Grande - kim jest dziewczyna, która bije ostatnio rekordy popularności?

W ostatnim czasie młoda Ariana Grande zyskuje niesamowitą popularność na całym świecie. Kim tak naprawdę jest młoda celebrytka?

ariana grande 2014.jpg

Ariana Grande - kim jest dziewczyna, która bije ostatnio rekordy popularności?

Arana Grande to dziewczyna, o której ostatnio jest bardzo głośno. Coraz więcej osób interesuje się młodą amerykańską wokalistką, a media coraz częściej piszą o niej i pokazują ją. Kim jest ta młoda dziewczyna i jak zyskała tak wielką sławę?

Młoda wokalistka ma 21 lat i rok temu wydała swój pierwszy debiutancki album, zatytułowany Yours Truly. Ale to, że jest wokalistką to oczywiście tylko początek.

 

Zgodnie z dzisiejszym światem show biznesu nie wystarczy skupić się dobrze na jednej rzeczy i być na przykład jedynie dobrym wokalistą. No cóż, chyba, że ktoś naprawdę jest w tym bardzo dobry, to może wystarczy mu to, by zaistnieć i utrzymać się z tej jednej profesji. Jednak znacznie częstszą praktyką jest chwytanie się kilku zawodów, które łączy jedno - sława.

I tak jest w tym przypadku. Młoda idolka nastolatek nie jest jedynie wokalistką, choć na tym skupia się w tym momencie. Największą sławę przyniosła jej rola w bardzo popularnym wśród młodzieży serialu  Victoria znaczy zwycięstwo, emitowanym na stacji Nickelodeon. Od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu i w sieci można przeczytać, że młoda Ariana Grande jest nie tylko amerykańską wokalistką ale także modelką, kompozytorką i oczywiście aktorką.

ariana grande 4.jpg
Ariana Grande

Nie ujmując w żaden sposób talentu młodej dziewczynie, można zauważyć, że jest kolejną postacią na rynku show biznesu, która rozwinęła swoje skrzydła na serialu dla nastolatek, będą bardzo młodą osobą i korzystając z fali popularności i sympatii jaką darzą ją młode dziewczyny na całym świecie, próbuje sił w wielu dziedzinach.

To nie pierwsza młoda gwiazda, która w ten sposób podbija show biznes. Praktyka promowania młodych nastolatek grających w serialach przeznaczonych dla swoich rówieśników jest w ostatnim czasie bardzo na topie. Przykładami takich celebrytów są choćby Miley Cyrus, czy Selena Gomez.

Ariana Grande nie może póki co narzekać na swoją karierę, która rozwija się w błyskawicznym tempie i oczywiście młodej celebrytce życzymy jak najlepiej.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynet


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 30.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×