Atlas dźwięków od Jerzego Grzechnika!

Rok 2013 przynosi nam nie tylko nowe, polskie produkcje filmowe, ale także te muzyczne, Sprawdźcie same jakie brzmienia kryje w sobie najnowsza płyta Jerzego Grzechnika, podopiecznego Teatru Studio Buffo!


Jerzy Grzechnik, Hity Buffo vol. 2

Jerzy Grzechnik, Hity Buffo vol. 2
W dniu 8 marca 2013 roku pojawiła się na rynku płyta CD „HITY BUFFO VOL. 2 - JERZY GRZECHNIK”. Na płycie znalazło się 14 najpiękniejszych, bardzo znanych utworów.

„W Polsce jest niewielu wokalistów, którzy mogliby zmierzyć się z legendą takich artystów jak Freddie Mercury,  Chubby Checker czy George Michael. Jerzy Grzechnik z pewnością do nich należy.”
Janusz Józefowicz

„Niemal 6 lat intensywnych występów w teatrze, role w 16 spektaklach, wielu  programach telewizyjnych oraz praca z materiałem w 7 językach, zaowocowały powstaniem tego srebrnego krążka. Nie sposób jest przecenić wartości emocjonalnej jaką ma dla mnie ten symbol osobistej artystycznej realizacji na scenie Teatru Studio Buffo. Zapraszam wszystkich w międzykulturową podróż muzyczną obejmującą rozmaite brzmienia i porywające rytmy hitów znakomicie nam znanych z list przebojów kilku minionych dziesięcioleci.”
Jerzy Grzechnik

Jerzy Grzechnik z Teatrem Studio Buffo związany jest od 2007 roku.  Jest Laureatem Przebojowej Nocy oraz zdobywcą Pierwszej Nagrody im. Anny Jantar w Koncercie Debiutów w Opolu w 2008 roku.

Na płycie usłyszymy Jerzego Grzechnika także w dwóch duetach: z Natalią Krakowiak i z Moniką „Dzidzią” Ambroziak.


Źródło : MilionKobiet.pl

Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Figa , Środa 13.03.2013 (aktualizacja: 2013-03-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×