Backstreet Boys zaprasza na koncert w Gdańsku

Zespół Backstreet Boys ponownie wystąpi w Polsce już 7 lipca w Ergo Arenie w Gdańsku. Chłopacy osobiście zapraszają fanów na koncert. Zobaczcie sami!

Backstreet Boys zaprasza na koncert w Gdańsku

Backstreet Boys zaprasza na koncert w Gdańsku

Będzie to już drugi raz kiedy znany wszystkim boysband po wielkiej przerwie od czasów swojej świetności, odwiedzi nasz kraj aby dać popisowy koncert. Ostatnim razem fani mogli zobaczyć grupę 23 lutego 2014 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej "In A World Like This" w warszawskiej Hali Torwar. Bilety wyprzedały się jak świeże bułeczki, okazało się, że Polki nadal żywią sentyment do "chłopców z plakatu".

Każde pokolenie nastolatek ma swoich pięknie śpiewających przystojniaków. Dzisiaj furorę robi Justin Bieber, w latach 90-tych dziewczyny mdlały i zalewały się łzami na koncertach Backstreet Boys. Jeśli nie miałyście okazji zobaczyć ich na żywo a zawsze miałyście na to ochotę, będzie ku temu idealna okazja!

Nicholas "Nick" Carter, Brian "B-Rock" Littrell, Howard "Howie" Dorough, Alexander "AJ" McLean, Kevin "Kev" Richardson - w tym składzie zespół wystąpi 7 lipca w Ergo Arenie w Gdańsku. Zaśpiewają wszystkie najbardziej znane hity sprzed lat oraz utwory z ostatniej płyty.

Zastanawiacie się czy wybrać się na ten event? Chłopcy zaproszą Was osobiście! Zobaczcie filmik:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YouTube
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 03.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×