Backstreet's back (alright)!

Nie, to nie jest zdjęcie sprzed paru lat - to zdjęcie z zeszłego miesiąca. Zespół Backstreet Boys w składzie (a raczej w komplecie) Kevin Richardson, Howie Dorough, Brian Littrell, A.J. McLean i Nick Carter, właśnie nagrywa nową płytę i szykuje się na obchody 20. rocznicy istnienia!

Backstreet's back (alright)!

Backstreet's back (alright)!

"As long as there'll be music we'll be coming back again..." - tak brzmi tekst piosenki "Everybody (Backstreet's Back)" pochodzącej z płyty wydanej w 1997 roku, kiedy Backstreet Boys byli u szczytu sławy. Jak zaśpiewali tak zrobili.

Po dwóch płytach i trzech trasach koncertowych w okrojonym składzie, latem tego roku Kevin Richardson na dobre wrócił do zespołu (wcześniej dołączał do grupy jedynie gościnnie na koncertach w Los Angeles i w talk show Opry Winfrey). Pierwszy wspólny występ, początek nowego rozdziału w historii zespołu, miał miejsce w sierpniu w popularnym programie porannym w USA - "Good Morning America". Grupa natychmiast zaczęła też nagrywać nową płytę, która ma się ukazać w 2013 roku (prawdopodobnie tuż potem zespół ruszy w trasę koncertową). Najpierw jednak Backstreet Boys otrzymają - podobnie jak New Kids on the Block - gwiazdę na słynnym Hollywood Walk of Fame, a w kwietniu obchodzić będą 20. rocznicę istnienia.

Wiele się w tym czasie wydarzyło - po spektakularnym sukcesie w połowie lat 90. o kolejnych poczynaniach zespołu wiedzieli jedynie najwierniejsi fani. Grupa koncertowała, wydawała nowe płyty (razem, ale też i osobno bowiem czterech z pięciu członków zespołu zdecydowało się i na solowe kariery). Wszyscy, po za najmłodszym Nickiem Carterem, założyli rodziny (w listopadzie do grona Backstreet Kids dołączyła pierwsza dziewczynka - A.J. McLean został bowiem ojcem).

W 2011 roku Backstreet Boys (minus Kevin) połączyli siły z New Kids on the Block i stworzyli NKOTBSB - efektem współpracy była płyta z najpopularniejszymi piosenkami obu zespołów, wspólny singiel "Don't Turn Out the Lights" oraz trasa koncertowa w 2011 (USA/Kanada) i 2012 (Europa/Azja/Australia) roku. Obecnie, każdy z zespołów koncentruje się na własnej karierze.

Dla Backstreet Boys oznacza to, wspomnianą już, nową płytę i trasę koncertową, ale także singiel świąteczny - "It's Christmas Time Again" oraz m.in. występ w popularnym talk show "Late Night with Jimmy Fallon". Nie ma co ukrywać - Backstreet Boys z wiekiem brzmią coraz lepiej. Zresztą posłuchajcie sami!


Kliknij i zobacz jak razem prezentowali się Backstreet Boys i New Kids on the Block czyli NKOTBSB!


Tekst: Magda Stojicic

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Magda Stojicic , Piątek 28.12.2012 (aktualizacja: 2013-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×