"Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś"

Czy to nie jest zadziwiające, że najbardziej znane paryżanki to cudzoziemki? Maria Antonina, Jane Birkin, Romy Schneider... Caroline de Maigret, muza Karla Lagerfelda, z trzema przyjaciółkami zdradza tajemnice mieszkanek stolicy miłości.

"Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś"

"Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś"

Bycie paryżanką w dzisiejszych czasach to nie tylko ubieranie się w stylu Coco Chanel. We współczesny obraz paryżanki wpisuje się bycie przebojową, niezależną, pewną siebie, świadomą swoich pragnień, potrzeb, wad i zalet. Wszyscy zastanawiają się nad sekretem nieodpartego uroku paryżanek, ich niewymuszonego luzu połączonego z nienaganną klasą. Cztery przyjaciółki - modelka, pisarka, dziennikarka i producentka filmowa - zdradzają sekret paryskiego je ne sais quoi.

Autorki same o sobie piszą: Jesteśmy przyjaciółkami ze szkolnej ławki, razem wkraczałyśmy w świat dorosłych. Mieszkamy w Paryżu, każda z nas ma całkiem inne życie i INNY charakter, ale wszystkie lubimy, jak większość Francuzów, zamieniać swoje życie w powieść.

"Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś" to książka pełna humoru i autoironii, przypominająca poradnik, w którym znajdziemy praktyczne wskazówki, jak być kobietą żyjąca pełnią życia. Caroline de Maigret przeniesie Was w fascynujący świat mody, muzyki, filmu, literatury i kuchni. Pokaże jak czerpać z życia pełnymi garściami, cieszyć się z tego jakie jesteście.

Jeśli macie ochotę na lekturę, która postawi Was na nogi i przypomni ile uciech płynie z samego faktu bycia kobietą, to jest to lektura właśnie dla Was!

"Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś"

"Bądź paryżanką, gdziekolwiek jesteś"

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 12.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×