"Bank Lady" - kobieta, która jako pierwsza napadła na bank!

Zdarzyło się Wam pomyśleć o zorganizowaniu napadu na bank aby móc zrealizować wszystkie swoje materialne zachcianki czy wyjechać w daleką podróż? Większość z nas kończy na słodkiej myśli, są jednak kobiety, która odważyły się to zrobić. Poznajcie historię Giseli Werler!

"Bank Lady" - kobieta, która jako pierwsza napadła na bank!

"Bank Lady" - kobieta, która jako pierwsza napadła na bank!

Najnowszy film niemieckiej produkcji w reżyserii Christiana Alvarta opowiada historię 30-letniej Giseli Werler, która jako pierwsza w Niemczech Zachodnich lat 60. XX w. zdecydowała się na dość szalony i niekonwencjonalny pomysł wzbogacenia - napad na bank! W filmie "Bank Lady" poznajemy 30-letnią kobietę pracującą w małej wytwórni tapet, która nadal mieszka z rodzicami.

Wszystko zmienia się kiedy poznaje czarującego taksówkarza Hermanna, który proponuje jej napad stulecia. Gisela chcąc odmienić swoje życie i spełnić najskrytsze marzenia, decyduje się na wariacki układ, w którym dużo ryzykuje. To co zyskuje to nowa ekscytująca relacja, w której liczy się balansowanie na krawędzi. Mamy do czynienia z historią w stylu Bonnie i Clyde’a, tyle że rozgrywającą się na przedmieść Hamburga.

Film Christiana Alvarta łączy w sobie sensacyjną komedię z love story. Ciepło został przyjęty przez publiczność festiwalową na całym świcie. Zdobył nagrodę Srebrnego HUgo dla najlepszej aktorki podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Chicago.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu "Bank Lady":
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 15.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×