Beyonce chwali Sade

Niedawno do inspiracji twórczością Sade przyznała się najsłynniejsza obecnie wokalistka świata – Beyonce. "Jej muzyka zawsze była moim przyjacielem" – można przeczytać w odręcznej notatce zamieszczonej na stronie internetowej Beyonce – "Trudno mi nawet zliczyć noce, dni i trudne chwile w życiu, kiedy mnie inspirowała czy pomagała przetrwać".

Sade

Wyznanie Beyonce zbiega się w długo oczekiwaną  premierą płytową Sade – koncertowe DVD i Blu-Ray "Bring Me Home – Live 2011" nareszcie trafiło na półki sklepowe. Jest to zapis występu z ostatniej, światowej trasy w ramach której Sade zawitała również do Polski. 11 Listopada ubiegłego roku, zachwyciła publiczność nie tylko świetną formą i doskonale znanym repertuarem (w tym przebojami z ostatnich płyt – "Soldier Of Love" czy "Love Is Found") ale i imponującą oprawą wizualna koncertu. Warto dodać, że odpowiedzialna za stronę wizualną trasy Sophie Muller doceniona została także przez profesjonalne środowisko koncertowe (nominacje do nagród  Pollstar Awards – w kategorii "Najbardziej Kreatywna Produkcja Sceniczna" i "Najlepsza Trasa Koncertowa 2011").

Kto nie widział na żywo – niech samemu przekona się, jak wyglądała jednogłośnie okrzyknięta przez fanów i krytyków najpiękniejsza trasa koncertowa 2011 roku. Kto miał tę okazję – niech odświeży wspomnienia, szczególnie że dodatki na DVD i Blu-Ray’u mają polskie napisy, a do DVD dodana jest płyta CD audio.

Beyonce na pewno również ma ją w swojej kolekcji ! 

list Beyonce

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Nowa płyta Adama Lamberta "Trespassing" 

The Stone Roses "The very best of Stone Roses" 

Marina & The Diamonds "Electra Heart" 


Dodał(a): Ewa Nenko , Wtorek 12.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×