Beyonce urodziła, ale czy z dziećmi wszystko w porządku? Wokalistka wciąż w szpitalu?

Rodzina gwiazdy uparcie milczy, a doniesienia mediów są niepokojące.

Beyonceurodzilamain111.jpg

Jak informują media na całym świecie, Beyonce miała urodzić bliźnięta w poniedziałek 12 czerwca. I choć od tej pory minęło już sporo czasu, to na tę chwilę żadne oficjalne źródło nie potwierdziło tych rewelacji. Co więcej, media zaczęły podawać, że ze względu na swój stan zdrowia oraz na stan zdrowia dzieci, Beyonce musiała pozostać dłużej w szpitalu. 

Niepokój podsyca fakt, że przez ponad 3 tygodnie sztab wokalistki nie opublikował nic na jej koncie na Instagramie, a przypomnijmy, że do tej pory, przez niemal całą ciążę, Beyonce chętnie pokazywała się światu z brzuszkiem na zdjęciach. Dodajmy, że to właśnie za pośrednictwem Instagrama wokalista oznajmiła też fanom, że w ogóle jest w kolejnej ciąży

Obecnie media informują, że lekarzy wokalistki poważnie zaniepokoiła pewna drobna przypadłość dzieci po urodzeniu, ale na ten moment sytuacja miała już ulec znacznej poprawie.

Według medialnych doniesień wokalistka miała urodzić chłopca i dziewczynkę. Na oficjalne potwierdzenie tych informacji musimy jednak jeszcze poczekać. 


Tymczasem zobacz zdjęcia Beyonce, które udostępniała na Instagramie podczas ciąży bliźniaczej:

Zobacz też:

zdjęcie: FameFlynet 


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 20.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×