"Bilet na księżyc"

Najnowszy film Jacka Bromskiego "Bilet na księżyc" to wyjątkowa podróż w różowych okularach do czasów PRL-u.

"Bilet na księżyc"

"Bilet na księżyc"


Najnowszy obraz twórcy kinowych przebojów "U Pana Boga za piecem" i "U Pana Boga w ogródku", to urokliwa podróż do czasów PRL-u, różowych lat 60. i 70. Film Jacka Bromskiego opowiada o młodości, wolności, przyjaźni i miłości w czasach kiedy człowiek stawiał pierwsze kroki na księżycu. Film jest pełen humoru i lekkości.

W roli głównej wystąpił Filip Pławiak jako Adam Sikora, młody chłopak w wieku poborowym, który ku swojemu zdziwieniu zostaje przydzielony do Marynarki Wojennej, mimo że marzeniem jego było lotnictwo. W role starszego brata wcielił się Mateusz Kościukiewicz. Gra typowego zawadiakę, chcącego aby młodszy brat  zaznał przed wojskiem trochę życia. Rodzeństwo postanawia wyruszyć w szaloną wyprawę nad morze. Bieg wydarzeń skomplikuje wyjątkowa kobieta, parająca się striptizem... w tej roli zobaczymy Annę Przybylską. Warto wybrać się do kin jeśli jesteście ciekawi dokąd zaprowadzi ich ta podróż.

Podczas ostatniej edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni "Bilet na Księżyc" zajął drugie miejsce plebiscytu na najdłużej oklaskiwany obraz, a Jacek Bromski zdobył nagrodę za Najlepszy Scenariusz. Film może poszczycić się również świetnymi zdjęciami, nic dziwnego, skoro za kamerą stał Michał Englert, jeden z najzdolniejszych operatorów młodego pokolenia. 

Film trafi do kin już 8 listopada 2013!

Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna filmu "Bilet na Księżyc":Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YoyTube
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 06.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×