Biuro podróży samotnych serc. Kierunek: Tajlandia - oto książka, w której się zakochasz!

Nakładem wydawnictwa Harper Collins ukazała się niedawno pierwsza książka z serii Biuro Podróży Samotnych Serc – Kierunek: Tajlandia autorstwa Katy Colins. Jest to pełna humoru powieść o kobiecie, która by naprawić złamane serce… wyruszyła w podróż życia.

tajlandiaksiazkamain.jpg

Genialna, afirmująca życie historia porzuconej panny młodej, która wyrusza na podbój Tajlandii. Ucieczka idealna. - Heat

Jeżeli podobało ci się „Jedz, módl się, kochaj”, to koniecznie kup tę książkę. Bardzo fajna kobieca literatura. - GoodreadsO książce

A GDYBYŚ MIAŁA DRUGĄ SZANSĘ… BY ODNALEŹĆ SIEBIE?

Zamiast upinać welon i iść do ołtarza, Georgia spędza swój wielki dzień, zastanawiając się, dlaczego jej ślub diabli wzięli.

Za radą przyjaciółki sporządza listę rzeczy, które chciałaby zrobić, zanim umrze. Następnie pakuje plecak i rusza w podróż po Tajlandii.

Los jednak bywa złośliwy. Georgia oczekuje oszałamiającej przygody, a natrafia na niekoniecznie miłe widoki, dziwne zapachy i liczne pułapki, jakie czekają na niedoświadczonych obieżyświatów. 

kierunek_tajlandia_pion.jpg

O autorce 

Katy Colins to dziennikarka i blogerka, której książki odzwierciedlają bezpośrednio jej własne doświadczenia. Seria „Biuro podróży samotnych serc” to powieści, które powstały po tym, jak Katy rozstała się z narzeczonym, rzuciła wszystko i zaczęła podróżować. Jej blog podróżniczy notwedordead.com zdobył dużą popularność.

katy colins.jpg


Tytuł: Biuro podróży samotnych serc. Kierunek: Tajlandia

Tytuł oryginału: Lonely Hearts Travel Club. Destination: Thailand

Autor: Katy Colins

Gatunek: powieść obyczajowa

źródło, zdjęcia: materiały prasowe Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 08.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×