Blake Lively urodziła!

Tagi: Blake Lively

Początek roku niesie dobre wieści. Na świat przyszło dziecko Blake Lively!

Blake Lively

Ciąże gwiazd cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tym razem nie było inaczej. Odkąd tylko dowiedzieliśmy się, że Blake Lively oraz Ryan Reynolds spodziewają się dziecka, para była bacznie obserwowana. 

Tymczasem dziecko pary zaskoczyło swoim przedwczesnym przyjściem na świat zapewne także samych rodziców. Przypominamy, że gwiazda miała urodzić na początku 2015 roku, a jednak maleństwo pojawiło się  na świecie w okresie świątecznym.

Płeć dziecka nie jest jeszcze znana, ale przypominamy co o wyborze imienia dla niego mówił tata, czyli Ryan Reynolds: Lecąc do Kanady myślałem nad imionami dla dzieci. Nie chce nic pretensjonalnego i w stylu Hollywood. Niektóre gwiazdy krzywdzą dzieci dziwacznymi imionami. Dlatego ja córce dam na imię Excalibur Anaconda Reynolds, zaś synowi Bruce Jenner - mówił.

Jedno jest pewne - w czasie swojej ciąży, Blake Lively udowodniła, że w stanie błogosławionym można wyglądać niezwykle stylowo. Na wydarzeniach medialnych za każdym razem prezentowała pełną klasy kreację, a i na co dzień idealnie dobierała ciążowe stylizacje. Przez cały ten okres promieniała także jej twarz, w którą bez pamięci był wpatrzony jej mąż. 

Jesteście ciekawi, jakiej płci jest dziecko gwiazd?
Blake Lively

Blake Lively

2.jpg


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynetDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 06.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×