Bobbi Kristina wybudziła się ze śpiączki!?

Tę historię śledzą miliony. Sprawdźcie najnowsze informacje. Stał się cud?

Bobbi Kristina wybudziła się ze śpiączki

Bobbi Kristina jest córką Bobby'ego Browna i Whitney Houston. W styczniu jej mąż znalazł ją w wannie. Była nieprzytomna i leżała głową w dół. Natychmiast rozpoczął on reanimację, po której powróciła akcja serca dziewczyny. Po przewiezieniu jej do szpitala wprowadzono ją w stan śpiączki. Od tamtej pory zaczęto uważnie śledzić wszelkie doniesienia na temat jej stanu zdrowia.

Mówiło się, że nastąpiła śmierć mózgowa i rodzina ma podjąć decyzję o odłączeniu aparatury, która podtrzymywała Kristinę przy życiu. Przewidywano, że nastąpi to w rocznicę śmierci Whitney Houston, lecz do tego nie doszło.

Babcia Bobbi jeszcze niedawno opowiadała, że stan jej wnuczki nie poprawia się i że tak naprawdę nie mają już większej nadziei na poprawę stanu zdrowia dziewczyny. Jednak w ostatnią sobotę w czasie swojego występu w Teksasie, Bobby Brown, ojciec dziewczyny oświadczył, że: Dziś mogę powiedzieć, że Bobbi Kristina przebudziła się i teraz mnie ogląda.

Nikt inny jednak nie skomentował tych doniesień. Poza tym nadal nie cichną głosy o tym, co tak naprawdę doprowadziło do tej tragedii.

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 20.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×