Borys Szyc schudł 12 kg aby zagrać w filmie!

Borys Szyc przygotowuje się do roli w filmie "Zły" w reżyserii Xawerego Żuławskiego, do której musiał schudnąć aż 12 kg! Jak to zrobił? Sprawdźcie.

Borys SzycZdjęcia do filmu "Zły", który jest adaptacją powieści Leopolda Tyrmanda pod tym samym tytułem, rozpoczną się prawdopodobnie na przełomie kwietnia i maja. Główna rola przypadła Borysowi Szycowi, który aby ją odegrać, musiał sporo schudnąć. W tym też celu nawiązał współpracę z trenerem Dariuszem Brzezińskim. Aktor rozpoczął intensywny trening: ćwiczy minimum dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Stosuje też opracowaną przez Brzezińskiego dietę.

Borys ma być groźny i bardzo wychudzony. Przez miesiąc zrzuciliśmy już trochę ponad 10 kg, nawet 12, w tej chwili staramy się to podtrzymać, więc robimy tzw. podtrzymanie formy. Oczywiście, Borys jest na cateringu dietetycznym, ma zaplanowany przeze mnie odpowiedni jadłospis, ile ma zjeść odpowiednich składników odżywczych, ćwiczymy przynajmniej dwa razy w klubie, a resztę treningów Borys stara się robić sam w domu właśnie w tej technice Fit&Slide - mówi Dariusz Brzeziński, trener, mistrz Polski w fitness sylwetkowym, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

To nie pierwszy raz, kiedy Borys Szyc współpracuje z tym trenerem. Spotkali się już przy okazji przygotowywania się do filmu "Wojna polsko - ruska", gdzie aktor grał napakowanego dresiarza. Wtedy to stosował rygorystyczną dietę, codziennie rano biegał, trenował też w klubie należącym do Dariusza Brzezińskiego.

Zdaniem trenera, w ciągu ostatnich kilku lat w polskiej kinematografii nastąpiły pozytywne zmiany -  producenci znajdują bowiem pieniądze na profesjonalne przygotowanie aktora do roli. Obejmuje ono zarówno trening pod okiem instruktora, jak i catering dietetyczny.

Aktorzy są bardzo zmotywowani, mają role, są pasjonatami, więc bardzo dobrze ćwiczą, angażują się. To nie znaczy, że mam tutaj mało pracy, bo oprócz tego, że zbuduję im dietę i program treningowy, to muszę ich też umieć zmotywować, znaleźć z nimi ich słabości, oni muszą je zrozumieć, żeby później od tego odejść i zacząć realnie stosować dietę, którą im zbuduję - mówi Dariusz Brzeziński.

Podkreśla on także, że trener powinien opracować treningi w taki sposób, aby aktor nie miał problemu z utrzymaniem formy także po tym, jak zdjęcia zostaną zakończone.
Poprzez regularne treningi, nawet wykonywane w domu, gwiazdy mogą zachować nie tylko szczupłą sylwetkę, lecz także dobre samopoczucie i dobry stan zdrowia. Większość z nich, jak choćby Borys Szyc, nie rezygnuje z treningów mimo zakończonej pracy nad filmem.

Zobaczcie także:
Źródło: Niewseria Lifestyle
Foto: KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 09.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Nie ma lepszego trenera personalnego u nas niż Darek Brzeziński- profesjonalista w każdym calu i widać efekty. Polecam wszystkim jego program w tvn meteo- przyjemnie się ćwiczy z takim przystojniakiem :D http://tvnmeteo.tvn24.pl/archiwum-2015-04-28,1/cwicz-jak-madonna-i-wygladaj-jak-ona,166489,0.html
Dodano: 2015-05-12 11:44:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wow, szacun! A nauczył się grać?
Dodano: 2015-04-10 16:50:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Moc baskinek na Różach Gali

    Róże Gali

    Czy ten trend kiedykolwiek się przeterminuje? To już kolejna fala kreacji z baskinką, tym razem podczas uroczystości Róże Gali 2012. Która z gwiazd uległa (trochę przebrzmiałej już)… czytaj więcej

  • "Kret"

    Zaliczony przez selekcjonerów 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni do ścisłego grona "ekstraklasy polskiego kina" obraz Rafaela Lewandowskiego "Kret" to rarytas krajowej… czytaj więcej