Britney Spears nie warta swojej ceny?

Britney Spears to międzynarodowa gwiazda. Jej nazwisko budzi kontrowersje na całym świecie. Zapewne dlatego Simon Cowell, główny juror i producent X factora postanowił podpisać z nią lukratywny kontrakt, opiewający na 15 milionów dolarów za zasiadanie w jury programu. Ale czy Britney Spears warta jest takich pieniędzy?


Britney Spears

Britney Spears nie warta swojej ceny?

X factor, show muzyczne, budzi emocje na całym świecie. Nie mniejsze -  jury show, które często zmienia swój skład, chociaż niektóre postacie są nie do zastąpienia. Taka postacią jest guru X factora, Simon Cowell, który od lat poszukuje talentów na całym świecie, brał udział również w brytyjskiej wersji programu. To właśnie on decyduje o składzie jury. Do obecnej edycji chciał zaprosić Whitney Houston, niestety z powodu nagłej śmierci divy, musiał szukać kogoś innego. Beyonce była kolejnym celem, jednak nie była zainteresowana. Po długich negocjacjach Britney zgodziła się na udział w show.

Kliknij i zobacz Britney Spears na pierwszym castingu do programu!

Już na samym początku okazało się,że Britney jak na wielka gwiazdę przystało bywa kapryśna i kontrowersyjna. Już na pierwszym nagraniu do show, bez uprzedzenia opuściła jury i przez godzinę siedziała w swojej garderobie. Simon musiał interweniować i upewnić gwiazdę,że dobrze sobie radzi.

Britney Spears

Britney Spears nie warta swojej ceny?

Od tamtego czasu Britney jest znacznie pewniejsza siebie. Okazuje się jednak, że producenci show nie są z niej zbyt zadowoleni. Mówi się o cięciach kosztów show, a Britney jest drogim jurorem. Jej kontrakt opiewa na 15 milionów dolarów za każdy odcinek. Póki co, nie znamy przyszłości gwiazdy w show. Być może Simon znów będzie musiał szukać kogoś do obsady talent show.

A kogo Wy widziałybyście w jury amerykańskiej wersji show? Oglądacie X factor USA czy wolicie naszą rodzimą edycję?

Britney Spears

Britney Spears nie warta swojej ceny?


Britney Spears

Britney Spears nie warta swojej ceny?

Kliknij i zobacz Britney Spears na okładce Elle!

Opracowanie: Bogumiła Grassmann

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: FameFlynetDodał(a): Bogumiła Grassmann , Środa 07.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×