Całkiem nowy kalendarz Pirelli jest hitem! Zobaczcie

Ten unikalny, produkowany w ograniczonej liczbie kalendarz, który prezentował ekskluzywne nagie zdjęcia kobiet, całkowicie zmienia politykę. I okazuje się być hitem! Zobaczcie sami.

kalendarz pirelli.jpg

Całkiem nowy kalendarz Pirelli jest hitem! Zobaczcie

Co rok wypuszczana jest nowa edycja kultowego już kalendarza Pirelli. Do tej pory eksponował on nagość i piękne kobiece ciała, polityka jednak ma się zupełnie zmienić. Czym będzie się wyróżniało najnowsze wydanie kultowego kalendarza?

Otóż na jego łamach po raz pierwszy nie zobaczymy nagich kobiet. Tym razem kalendarz na 2016 ma pokazywać osobowości i piękne portrety wpływowych i znanych na całym świecie kobiet, a nie tylko ich nagie ciała. Polityka zmienia się zatem o 180 stopni.

Zobacz też: GRUDNIOWY NUMER CKM Z KALENDARZEM TRAFIA DO KIOSKÓW!

Za zdjęcia do tegorocznego kalendarza Pirelli odpowiedzialna była Annie Leibovitz, znana fotograf, która słynie z wykonywania pięknych portretów.

 

Do udziału w najnowszej edycji kalendarza zaprosiła ona takie znane kobiety jak tenisistka Serena Williams, modelka Natalia Vodianowa, a także Yoko Ono, Fran Lebowitz, Kathleen Kennedy, Yao Chen, Mellody Hobson, Ava DuVernay, Agnes Gund i Shirin Neshat.

Zobacz też: GRUDNIOWY PLAYBOY Z KALENDARZEM NA 2016 ROK TRAFIA DO SKLEPÓW 

W kalendarzu nie brak nagości całkowicie, bowiem dwie kobiety, komiczka Amy Schumer i tenisistka Serena Williams pokazały nieco ciała, jest to jednak zupełnie nowy sposób pokazywania nagości niż do tej pory.

Czy zupełna zmiana polityki wyjdzie na dobre? Póki co nowy kalendarz staje się hitem, czy tak pozostanie, zobaczymy.


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: screen YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 02.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
fajny pomysl:))
Dodano: 2016-01-23 13:43:34 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Sama też co roku staram się zaskakiwać znajomych kalendarzami własnego autorstwa. Kolejny już raz korzystając z oferty http://www.pixbook.pl/fotokalendarz przygotowuję dla moich bliskich śliczne kalendarze z własnymi zdjęciami i zawsze są przyjmowane z ogromną radością. Poza tym ja w trakcie ich projektowania świetnie się bawię, więc świetnie udaje mi się połączyć przyjemne z pożytecznym:)
Dodano: 2016-01-23 13:39:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×