Cameron Diaz wzięła ślub!

Niedawno pisaliśmy o zaręczynach Cameron Diaz i Benji Maddena, a tymczasem już po ślubie. Szybko poszło. Sprawdźcie szczegóły tego wydarzenia.

Cameron Diaz wzięła ślub


Za nami dopiero kilka dni nowego roku, a już wiele się wydarzyło. Blake Lively urodziła dziecko, a Cameron Diaz stanęła na ślubnym kobiercu. 

Aktorka powiedziała sakramentalne "tak" z wokalistą grupy Good Charlotte, Benji Maddenem. Para znała się stosunkowo krótko. Ich związek rozpoczął się w kwietniu 2014 roku, a po 6 miesiącach byli już zaręczeni. Spodziewaliśmy się długich przygotowań do ślubu i głośnego wydarzenia, a jednak zostaliśmy zaskoczeni. Ślub odbył się w ogrodzie posiadłości pana młodego. 

Druhnami były: Nicole Richie i Drew Barrymore, a wśród gości nie zabrakło także Lionela Richie, czy Gwyneth Paltrow. Zaproszonych witała ochrona. 

Pomimo licznych starań paparazzi, nie udało się zbyt wiele sfotografować. To było bardzo prywatne wydarzenie, jednak mamy nadzieję, że mimo wszystko niebawem zobaczymy jak wyglądała suknia ślubna panny młodej. 

Co się stało, że Cameron Diaz, która była znana z licznych związków m.in. z Jaredem Leto, tym razem tak szybko zdecydowała się powiedzieć "tak"? Wygląda na to, ze gwiazda nareszcie znalazła miłość, której była pewna. 

Życzymy uczucia aż po grób. Zobaczcie zdjęcia, które udało się zrobić ciekawskim paparazzim z tego wydarzenia. 

Cameron Diaz wzięła ślub

Cameron Diaz wzięła ślub

Cameron Diaz wzięła ślub

Cameron Diaz wzięła ślub

Cameron Diaz wzięła ślub

Cameron Diaz wzięła ślub


Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: FameFlynet

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 06.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×