Chciałybyście spędzić weekend z Christianem Greyem? To możliwe!

Ta książka i film wydaje się być prawdziwą "żyłą złota".

50 twarzy Greya

Od kilkunastu miesięcy głosy o tej książce nie milkną. Zwłaszcza kiedy zapowiedziano, że będzie jej ekranizacja. Wtedy dopiero się zaczęło! Najpierw głośno komentowano dobór głównych bohaterów, którymi w końcu zostali: Dakota Johanson i Jamie Dornan. Potem przyszedł czas na nerwowe oczekiwanie premiery filmu.

Producenci rozpalali ciekawość fanek "50 twarzy Greya" ujawnianiem kolejnych szczegółów dotyczących ekranizacji, a w dniu premiery film okazał się prawdziwym hitem. Zobaczcie: "50 twarzy Greya" - padł rekord!

Wiele kobiet marzyło o przeżyciu czegoś podobnego jak historia z książki. Okazuje się, że teraz jest to możliwe! Powstała strona, która oferuje weekend z Christianem Greyem! Jak będzie on wyglądał? Możliwy jest lot helikopterem nad miastem, a także... poznanie BDSM.Pan Grey będzie czekał na kobietę w swoim apartamencie, a przed rozpoczęciem weekendu, ta będzie musiała podpisać kontrakt niczym w książce - w końcu nie obejdzie się bez wizyty w "czerwonym pokoju".

Zapewne wiele z was zastanawia się ile coś takiego kosztuje. Odpowiedź jest prosta - 12 tys. dolarów. Okazuje się, że cena nie odstrasza chętnych i kobiety ochoczo zapisują się na spotkania z Panem Greyem i najbliższy wolny weekend przypada na maj. Do wyboru są dwie lokalizacje: Nowy Jork i Los Angeles.

Po dokonaniu rezerwacji można wybrać swojego Pana Greya. TUTAJ znajdziecie więcej informacji.

Skorzystałybyście?


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 19.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×