Ciąża Beyonce: Wokalistka pokazała zdjęcia ze swojego baby shower!

Gwiazda postawiła na niecodzienny motyw przewodni przyjęcia... Zobacz!

beyoncewciazymainmian2.jpg

Beyonce podzieliła się ostatnio z fanami na Instagramie zdjęciami, na których pozuje z odsłoniętym, ciążowym brzuszkiem oraz w niecodziennej, stylizowanej na afrykańską, stylizacji.

Pomimo, że wokalistka nie podpisała dodanych przez siebie zdjęć, media spekulują, że fotografie pochodzą z uroczystego baby shower, czyli przyjęcia, które zwyczajowo urządza się w USA przed narodzinami dziecka. Przypomnijmy, że tym razem Beyonce spodziewa się bliźniąt, co zresztą widać na zdjęciach - trzeba przyznać, że brzuch gwiazdy jest imponujących rozmiarów. 

Wokół opublikowanych zdjęć pojawiają się jednak oczywiście kontrowersje. Komentatorzy zastanawiają się bowiem, czy to nie dziwne, że tym razem Beyonce mocno epatuje zdjęciami ciążowego brzucha i niemal "afiszuje się" z tym, że jest w stanie błogosławionym, a przecież jest to jej druga ciąża. Z kolei w pierwszej ciąży, która wydaje się być o wiele bardziej przełomowym wydarzeniem w życiu kobiety, nie widzieliśmy Bey zbyt często w mediach. Krytycy do dziś wspominają także kontrowersje związane z jej ciążowym brzuszkiem, który nazywali lata temu "sztucznym".

Czy słusznie? A może to niesprawiedliwe pomówienia, którym tym razem wokalistka stara się po prostu zapobiec? Czy uważasz, że naprawdę jest do czego się przyczepić? Może po prostu pierwsza ciąża była dla gwiazdy tak nowym, intymnym przeżyciem, że nie chciała się nim dzielić ze światem? A może uważasz z kolei, że jednak jest "coś na rzeczy"? Czekamy na komentarze! 

Zobacz zdjęcia, jakimi wokalistka podzieliła się na Instagramie:  

Beyonce w drugiej ciąży

ciężarna Beyonce z mężem - Jayem Z 

szczęśliwi rodzice 

Zobacz też: 

zdjęcia: Instagram.com/beyonce 


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 23.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×