Co o Walentynkach myślą gwiazdy?

Lubicie Walentynki, czy wręcz przeciwnie? Zobaczcie, co na temat tego święta myślą gwiazdy!

Co o Walentynkach myślą gwiazdy?

Co o Walentynkach myślą gwiazdy?


Walentynki to Święto Zakochanych, które przyszło do nas z Zachodu i skutecznie przyjęło się w polskiej kulturze. Jedni przygotowują się do tego dnia dużo wcześniej, inni zupełnie nie przywiązują do niego uwagi, lub wręcz głośno je bojkotują. Jakie zdanie na ten temat mają gwiazdy?

Anna Popek twierdzi, że swoim córkom kupi upominek, aby były świadome, że je bardzo kocha. Gwiazda pokazuje, że w końcu Walentynki to święto miłości wszelakiej, a nie tylko między parami.

Jakie zalety tego dnia widzi Mandaryna? Fajnie, że jest taki cudowny dzień jak walentynki, gdzie wszystko jest piękne, czerwone, ma wielkie serce. Ja się wkręcam w ten klimat. Możemy się wtedy  przez chwile zatrzymać, pójść do kina, mocniej ścisnąć za rękę. To jest cudowne - tłumaczy gwiazda wyjaśniając swoje poparcie dla Walentynek.

Zgoła odmienne zdanie na ten temat ma Aleksandra Szwed, która stwierdza: Nie toleruję za bardzo tego święta, bo nie rozumiem, dlaczego raz do roku mamy się kochać bardziej, kochać mocniej przez to, że ktoś coś ustalił w kalendarzu. Poza tym święty Walenty był patronem ludzi chorych na umyśle, więc pozdrawiam wszystkich zakochanych. Bo tutaj od tego stanu jest blisko bez wątpienia.

Chcecie zobaczyć wypowiedzi innych gwiazd? Obejrzyjcie filmik:Źródło: Newseria Lifestyle/ MilionKobiet.pl
Foto: Newseria Lifestyle/KAPiF/ Shutterstock/Studio69
Newseria Lifestyle CMYK-01.jpgDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 14.02.2014 (aktualizacja: 2014-02-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×