Co robi żona, gdy ktoś podrywa jej męża w centrum handlowym? ZOBACZ WIDEO!

Co byś zrobiła, gdyby podczas zwyczajnych zakupów, piękna, długonoga blondynka zaczęła podrywać Twojego męża? Zobacz, jak zareagowały kobiety w tym eksperymencie z ukrytą kamerą!

viralukrytakameramazzonamain.jpg

Jak reagują ludzie, gdy ktoś nieznajomy przekracza ich bariery kontaktu fizycznego i dotyka za rękę w najmniej odpowiednim momencie - np. podczas zakupów w centrum handlowym? A jaka jest reakcja na takie zachowanie ich małżonków? Na te pytania postanowili odpowiedzieć redaktorzy włoskiego serwisu internetowego fanpage.it, którzy w tym celu zaaranżowali w pewnym centrum handlowym eksperyment społeczny. Z ukrycia filmowali zachowania ludzi, którzy nagle zostali zaczepieni na schodach ruchomych przez atrakcyjną aktorkę lub w drugiej wersji - atrakcyjnego aktora. 

Myślisz, że żony zaczepianych mężczyzn reagowały agresją, a panowie dawali się podrywać? Choć może się tak wydawać, reakcje niezupełnie tak wyglądały. Jak się okazuje, jeden mężczyzna zaprezentował nękającej go ślicznej blondynce swoja obrączkę! Ze społeczeństwem nie jest jednak tak źle, jak nam się wydaje? Zobacz sama!  

Jak reagowali przechodnie? A jak ich drugie połówki? Zobacz wideo: 

 zdjęcie, film: Youtube 

Zobacz też: Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 06.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
cóż- sekund 5 i już nie jest blondynką.
Dodano: 2017-02-07 21:42:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×