Co się stanie w 2015 roku? Poznajcie przepowiednie

Mało kto się przyznaje do wiary w przepowiednie, jednak większość ludzi z chęcią je czyta - szczególnie kiedy nastaje nowy rok. Sprawdźcie, co nas czeka w 2015 r.

przepowiednie na 2015 rok

Obecnie najgłośniej mówi się o tym, że przyszły rok, według chińskiego horoskopu będzie rokiem kozy. Co to zapowiada? 

Według wierzeń rok ten rozpoczyna się 19 lutego 2015 r., a kończy się 7 lutego 2016 r. Będzie to szczególny okres zwłaszcza dla osób kreatywnych, dążących do celu, aktywnych, niebojących się podejmowania nowych wyzwań. Koza bowiem według chińskiego horoskopu czuwa nad rozwojem sztuki, zatem na pewno dużo będzie się działo w świecie muzyki i mody. To oczywiście niesie za sobą także dobrą wróżbę dla samych artystów, dla których los będzie pomyślny, lecz niewątpliwie będą musieli mieć pomysł na siebie. 

Koza jest symbolem energii Yin, zatem oznacza harmonię i pokój. Dlatego też w 2015 będzie czas na wyciszenie emocji, spojrzenie na pewne sprawy z dystansu i uspokojenie, a także zażegnanie konfliktów.

Symbol tego roku związany jest z relaksem oraz regeneracją organizmu, więc to dobry moment na wewnętrzną i zewnętrzną przemianę. Zwrócimy też uwagę na wszelkie przejawy zła i spróbujemy z nimi walczyć. W ludziach odezwie się tęsknota za naturalnym pięknem, dlatego ochoczo powrócą do pielęgnowania tradycji, mądrości przodków, a także dostrzegą wartość przyrody.

Aura panująca w 2015 roku będzie sprzyjała poprawie relacji rodzinnych i ogólnie międzyludzkich. Małe zawirowania według przepowiedni mogą się pojawiać jedynie w marcu i kwietniu.przepowiednie na 2015 rok

Jednak co na przyszły rok przepowiedział Nostradamus? Tutaj już nie ma mowy o symbolach. Twierdzi on, że czekają nas ataki terrorystyczne, dojdzie do wielu konfliktów zbrojnych, a między narodami zniknie bariera językowa. Przepowiedział także erupcję Wezuwiusza i kryzys w Francji oraz Niemczech. Zapowiadane jest również trzęsienie ziemi w Ameryce. 

Ma zostać wynaleziony eliksir młodości, z którego jednak mało kto skorzysta, ponieważ promieniowanie słoneczne spowoduje zgony wielu osób w młodym wieku. Czekają nas ponoć także inne, wielkie naukowe odkrycia. 

W przepowiedniach Nostradamusa można przeczytać, że będziemy mogli porozumiewać się też ze zwierzętami, a w części krajów będzie się uważnie kontrolowało liczbę urodzeń dzieci. 

Nie da się jednak ukryć, że Nostradamus żył kilka wieków temu i język jego przepowiedni jest trudny, przez co łatwo o nadinterpretację. 

Zdecydowanie łatwiej nam wierzyć w chińskie przepowiednie zapowiadające rok spokoju i miłości niż mądrości uczonego. 

Szczęśliwego Nowego Roku!Zobaczcie także: Źródło: astrologia.com.pl/ koniecswiata.org
Foto: ShutterstockDodał(a): Anka P. , Środa 31.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×