Co zrobić z nietrafionymi, gwiazdkowymi prezentami?

Tagi: carlsberg

Carlsberg ma na to pomysł!

662-7.jpg

15 grudnia Pod Pałacem Kultury i Nauki stanęła świąteczna ciężarówka Carlsberga, która jako pocieszenie w zamian za nietrafione prezenty mikołajkowe, rozdawała czteropaki piwa Carlsberg. 

Świąteczną ciężarówkę Carlsberga odwiedziło mnóstwo osób, dzierżących w dłoniach osobliwe przedmioty. Wśród szukających pocieszenia po ostatnich mikołajkach byli m.in. Maja Sablewska, Jessica Mercedes, Stuu Games, Spider’s Web oraz Człowiek Warga, którzy wymienili swoje nie do końca trafione prezenty na prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie. Zabawa w wymianę przeznaczona była wyłącznie dla osób pełnoletnich, naturalnie po okazaniu dowodu tożsamości.

Nietuzinkowy Mikołaj Carlsberga, w którego wcielił się Czesław Mozil obdarował wszystkich gości schłodzonymi prezentami. Wśród najmniej trafionych upominków znalazły się wody kolońskie, naszyjniki od byłych już chłopaków lub osławione jako świąteczny prezent skarpety. Jessica Mercedes przyniosła ze sobą jeden z wielu kubków, które co roku otrzymuje, a Maja Sablewska z radością wymieniła wielką paczkę słodyczy na zielony prezent od Carlsberga. Człowiek Warga przybył do trucka z modnymi w nadmorskich sanatoriach sandałami, a Stu Games w zamian za czteropak rozstał się z pluszowym misiem.

Spośród wszystkich, przyniesionych tego dnia pod Pałac Kultury i Nauki prezentów został wybrany ten najmniej trafiony. Co to było? Duża piżama w lamparcie centki! Jego właścicielka Magdalena Wiśniewska oprócz piwa otrzymała dodatkowo w prezencie podwójny bilet na mecz polskiej reprezentacji podczas turnieju UEFA EURO 2016™ we Francji. Akcja wymiany prezentów na piwo Carlsberg została zorganizowana po raz pierwszy i tylko w Polsce.

A co jest Waszym najmniej trafionym, świątecznym podarunkiem? 

a.jpg

b.jpg

c.jpg

d.jpg

e.jpg

Artykuł sponsorowanyDodał(a): Joanna Andrzejewska , Wtorek 22.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×