Coldplay. Życie w trasie

To książka nie tylko dla fanów tego zespołu, ale również tych wszystkich, których ciekawi życie w trasie koncertowej. Zobaczcie, co w niej znajdziecie.

Coldplay. Życie w trasie

Coldplay. Życie w trasie

Coldplay jest wyjątkowym zespołem, który wykonuje alternatywny rock. Mają na swoim koncie miliony sprzedanych płyt oraz kilka ważnych nagród muzycznych. Historię tego niezwykłego bandu postanowił przedstawić ich technik, który oczywiście jeździł z nimi w trasy koncertowe, dlatego też z tej książki dowiecie się, jak wyglądały podróże, występy, relacje panujące w zespole, a także historie o sławie, triumfach i porażkach oraz o wspólnie wypitym piwie po trudnym, obfitującym w przygody dniu.

Kim jest autor i jak się zaczęła jego przygoda z Coldplay? Niepozorny, pod trzydziestkę, z niespełnionymi marzeniami o byciu mistrzem gitary, aczkolwiek znający się na nich Matt praktycznie przez przypadek jedzie w trasę z nieznaną kapelą grającą jako support przed Muse, a na dodatek wyglądającą jak byli studenci. To był początek jego wielkiej przygody.

Muzycy przebyli długą i bardzo wyboistą drogę na sam szczyt, a ich wierny roadie był przy nich przez cały czas - niezależnie od sukcesów i niepowodzeń. Możemy sobie tylko wyobrazić co widział na własne oczy.

Matt McGinn serwuje nam historie z pierwszej ręki, które wydają się tak niesamowite, że czasami aż trudno w nie uwierzyć. Niebywałe zjawiska atmosferyczne, loty helikopterem i prywatnym odrzutowcem, szaleni kolekcjonerzy kostek gitarowych, lecz to w książce znajdziecie dużo więcej ciekawostek. Warto wiedzieć, że Matt jest traktowany przez band jak członek rodziny, dlatego też nie znajdziecie tam informacji, które byłyby umieszczone wbrew zespołowi, lecz dla wielu fanów zespołu na pewno będzie to nowe spojrzenie i lepsze poznanie ulubionego bandu, w którego skład wchodzi Chris Martin, Guy Berryman, Jonny Buckland i Will Champion .

Zobaczcie też galerię z koncertów zespołu:


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ ShutterstockDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 27.06.2014 (aktualizacja: 2014-06-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×