Córka powiedziała matce, że ta jest gruba. Zobacz jej reakcję, która stała się viralem!

Tak powinno się wychowywać dzieci?

fatmommypiskelemain.jpg

Dzieci potrafią być mało taktowne, a ich pojmowanie świata może być czasem dla nas - dorosłych bolesne. Przekonała się o tym dobitnie Allison Kimmey - mama dwójki dzieci, która swoimi opowieściami z życia dzieli się ze znajomymi w mediach społecznościowych.

Jak czytamy w jednym z jej postów na Instagramie, który wywołał w sieci nie lada poruszenie, całkiem niedawno Allison, usłyszała od swojej kilkuletniej córki, że jest... gruba. Jak to się stało? 

Allison podzieliła się wspomnieniem pewnej niedawnej sytuacji. Mianowicie, podczas rodzinnego odpoczynku, poprosiła swoje dzieci, aby wyszły już z basenu, co rozzłościło jej małą córkę - chciała bowiem dalej bawić się w wodzie. Dziewczynka, niejako "w odwecie" powiedziała do swojego brata, że "mama jest gruba", co usłyszała Kimmey i natychmiast postanowiła działać. 

W odpowiedzi na słowa córki, Allison postanowiła wytłumaczyć jej, co ta właśnie zrobiła. 

- Prawda jest taka, że nie jestem gruba. Nikt nie jest gruby. Tłuszcz, to coś, co się ma, a nie coś, czym się jest. Tak, ja mam tłuszcz. Wszyscy mamy tłuszcz. On chroni nasze mięśnie i kości i dzięki niemu nasz organizm jest w stanie produkować energię - powiedziała do córki Allison. 

Następnie spokojnie wytłumaczyła zarówno jej, jak i synowi, że oni też mają tłuszcz.

- Niektórzy ludzie mają go dużo, inni niezbyt wiele, ale to w żaden sposób nie oznacza, że jedni są gorsi od drugich - dodała. 

Allison stwierdziła także, że zawsze stara się uczyć dzieci, aby nie dyskryminowały innych i nie oceniały ich, zwłaszcza ze względu na ich wygląd. 

Ta postawa i szybkość w działaniu, jaką zaprezentowała ta mama tak spodobała się Internautom, że jej wypowiedź stała się viralem, a użytkownicy sieci udostępnili ją już tysiące razy. 

Allison z córką na Instagramie

Czy uważasz, że Allison dobrze wytłumaczyła problem dyskryminacji osób otyłych swoim dzieciom? Czekamy na komentarze!

Zobacz też:

zdjęcia: Instagram.com/allisonkimmey/Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 21.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
gruba locha
Dodano: 2017-07-21 11:17:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ani chuda, ani szczupła, ani też normalna, więc jaka? ;) Jedna ma otyłość i na mój gust druga też ma, chyba że niewiele jej brakuje. Należy być szczerym wobec siebie "Tak, jestem gruba i dobrze mi z tym. Nie chce mi się ćwiczyć. Nie chce mi się ograniczać z jedzeniem. A że nadciśnienie, tarczyca, cukrzyca, problemy z krążeniem, kto by się tym przejmował. Trzeba na coś umrzeć".
Dodano: 2017-07-04 10:06:41 Zgłoś nadużycie
Anonim
Super wymówka Mamy, zapuściła się i jeszcze wbija do łowy dziecka że tak powinno być i dziecko też już nieźle upasła.
Dodano: 2017-07-03 22:46:11 Zgłoś nadużycie
Anonim
A ja tu widzę, że komentuje prawie sama młodzież wszechpolska i ludzie związani z pisem.
Dodano: 2017-06-28 12:39:27 Zgłoś nadużycie
Anonim
ona nie ma tłuszczu, ona jest po prostu gruba! takie są fakty
Dodano: 2017-06-28 07:31:26 Zgłoś nadużycie
Anonim
Przecież to prawda, matka jest gruba. Ale ta mała też już ma nadwagę!
Dodano: 2017-06-27 18:00:45 Zgłoś nadużycie
Anonim
wpajanie dzieciakowi od małego, że otyłość to norma jest równoznaczne z praniem mózgu gówniarzowi, który wierzy we wszystko i dla którego matka to guru. A ta upasiona idiotka powinna myśleć nad tym czego uczy dzieci, a nie nad własnym samopoczuciem. Po raz kolejny powtarzam, nie każdy dzieci mieć powinien.
Dodano: 2017-06-25 20:04:15 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×