Córka Whitney Houston umrze w dniu rocznicy śmierci matki?

Bobbi Kristina Brown, leży nadal w krytycznym stanie. Rodzina podjęła jednak decyzję, by odłączyć dziewczynę od aparatury. Wyznaczono nawet datę, która może wzbudzać kontrowersje...

bobbi kristina brown2015.jpg

Córka Whitney Houston umrze w dniu rocznicy śmierci matki?

 

Ponad tydzień temu córka bardzo znanej piosenkarki, Whitney Houston została znaleziona nieprzytomna w wannie. Jej mąż od razu podjął akcję reanimacyjną i kontynuował ją do przyjazdu pogotowia.

Młoda Bobby Kristina Brown została przewieziona na oddział intensywnej terapii i podłączona pod aparaturę podtrzymującą życie. Cały świat śledził od tej pory stan córki Whitney Houston, licząc na poprawę... Z dnia na dzień jednak sytuacja się pogarszała i lekarze coraz bardziej pozbawiali rodzinę nadziei na to, że Bobbi wróci do zdrowia.

Media obiegła właśnie informacja, że rodzina postanowiła wyznaczyć datę odłączenia młodej dziewczyny od aparatury podtrzymującej życie. Kontrowersyjne jest jednak to, że najbliżsi postanowili pożegnać się z Bobbi w dniu trzeciej rocznicy śmierci jej matki.

 

Tak naprawdę nie wiadomo co było przyczyną zasłabnięcia dziewczyny. Pojawiło się oczywiście dużo plotek na temat tego, że córka znanej piosenkarki miała problemy z narkotykami, a samo zasłabnięcie w wannie, było efektem zniszczenia organizmu przez te środki. Niektórzy twierdzili także, że Bobbi cierpiała na bardzo silną depresję, z którą nie umiała sobie poradzić. Żadna z tych przyczyn nie została jednak oficjalnie potwierdzona.

Trzy lata temu w bardzo podobnej sytuacji została znaleziona matka młodej dziewczyny, znana praktycznie wszystkim Whitney Houston, której nie udało się wtedy uratować. Bobbi Kristina Brown bardzo przeżyła śmierć matki, otwarcie mówiła, że tęskni za nią. 

Wiadomość o odłączeniu Bobbi i to w tak znamiennym dniu jest nie tyllko kontrowersyjna, ale przede wszystkim bardzo smutna. Wszyscy trzymaliśmy kciuki, by młodej dziewczynie udało się wrócić do zdrowia. Niestety, życie pisze własne scenariusze, na które nie mamy wpływu...

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 11.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Sądzę że jeśli nie ma już szans na uratowanie, to w końcu trzeba to zrobić.
Dodano: 2015-03-12 23:09:50 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zabójstwo dla kasy
Dodano: 2015-02-18 23:55:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×