Czego nauczyłam się z “Seksu w Wielkim Mieście”?

To już 18 lat od kiedy ten popularny serial edukuje, inspiruje i rozbawia kobiety na całym świecie!

satc.jpg

Nie znam chyba kobiety, która nie obejrzała ani jednego odcinka SATC (przyp. red. “Sex and The City”). Ja pierwszy odcinek obejrzałam jeszcze będąc w gimnazjum i nie rozumiejąc większości słów, których używały bohaterki. I to w sumie wystarczyło, by po obejrzeniu kilku przypadkowych odcinków, poprosić siostrę o wypożyczenie wszystkich sezonów. Razem obejrzałyśmy wszystkie przez kilkanaście wieczorów. Plus oczywiście usunięte sceny. Wiecie co? Było warto!


Od tamtej pory zaczęłam nieco inaczej patrzeć na relacje damsko-męskie. Owszem, niektóre porady trzeba traktować z przymrużeniem oka (w końcu to serial, a nie biografia), jednak jest tam kilka perełek, które warto wspomnieć. Oto moja lista inspiracji od bohaterek, które zmieniły moje poglądy!

Zobacz też: Poznaj dziwne fakty na temat butów 


CHCESZ BYĆ KSIĘŻNICZKĄ? WKŁADAJ SZPILKI

Nigdy nie wiesz, kto stanie na Twojej drodze albo komu będziesz musiała dorównać wzrostem. No i pozbędziesz się na pewno lęku wysokości. Szpilek nigdy zbyt wiele!


NIE MUSISZ MIEĆ POWODU BY NAPIĆ SIĘ WINA

Lampka wina może być nawet co wieczór, o ile czujesz, że masz nad tym kontrolę. Małe przyjemności w życiu to podstawa!

good night

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sex and the City (@seexandthecity)


CODZIENNOŚĆ TO NIE SAME CUKIERKI

Oprócz przyjemnych rzeczy, są też te, z których chętnie byśmy zrezygnowały. Ale to właśnie te trudniejsze momenty sprawiają, że życie każdego dnia nas czegoś uczy.


RELACJE DAMSKO-MĘSKIE BYWAJĄ TRUDNE

Mężczyźni nigdy nie uważają, że coś jest ich winą. Rzadko też przyznają się do błędów i przepraszają. Chyba wszyscy jak jeden mąż mają to w genach.


BĄDŹ CZASAMI EGOISTKĄ

Zatrzymaj się na chwilę by pomyśleć o tym, co dla Ciebie jest ważne. A nie dla wszystkich wokół.


MY KOBIETY MAMY CZASAMI PROBLEM Z DECYZYJNOŚCIĄ

I trudno nam samym zrozumieć, czego chcemy od życia. Ale jak już nam się trafi to, o czym marzyłyśmy (nawet o tym nie wiedząc), jesteśmy wymarzonymi kandydatkami.


PRZYJAŹŃ JEST NAJWAŻNIEJSZA

Bez swoich dziewczyn nie zajdziesz daleko. Wzajemne zaufanie i relacje, które Wam się przytrafiły są nieocenioną pomocą w życiu. Pamiętaj o tym!  


Sprawdź też: Ile waży Sarah Jessica Parker? 


Zdjęcia: Screenshot instagram.com


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 10.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×