Czesław Mozil zagra w Klubie Stodoła!

Muzykę Czesława zapewne zna większość z Was. Jeżeli chcecie spędzić wieczór przy jego muzyce, musicie wpaść do klubu Stodoła już 30. listopada.

Czesław Mozil zagra w Klubie Stodoła!

Czesław Mozil zagra w Klubie Stodoła!

Zespół Czesław Śpiewa należy do ulubieńców publiczności, która podczas występów na żywo docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale także wyszukaną i zaskakującą konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila, który jest niewątpliwym prowodyrem grupy. Każdy występ w wykonaniu Czesław Śpiewa zostaje podniesiony do rangi muzycznego spektaklu, a to wszystko dlatego, że jest to wielobarwne widowisko z  wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi - wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy.

Band ma na koncie 15 nominacji do "Fryderyków", 3 zdobyte statuetki, ponad 900 zagranych koncertów w Polsce i za granicą.

Obecna trasa koncertowa promuje najnowszą autorską płytę zespołu pt. Księga Emigrantów. Tom 1. Wydawnictwo porusza trudny temat życia na obczyźnie. Ale kto ma śpiewać o emigrantach, jak nie Czesław Mozil?

Księga Emigrantów. Tom 1 to krążek o tym, jak trudno kochać Polskę i jak łatwo bez tej miłości się zagubić, o marzeniach i realiach, o tym, że odległość wcale nie zwiększa dystansu. Ale trzeba znaleźć dystans w sobie, by o tym zaśpiewać.

Na płycie znajdziemy utwory wykonane po polsku, które są sumą doświadczeń i prawdziwych historii, ważnym głosem w dyskusji na temat trudnej miłości do własnego kraju. Słowa wyszły spod pióra Michała Zabłockiego, muzykę stworzył Czesław Mozil.

30 listopada zespół Czesław Śpiewa powróci do Stodoły!


Bilety:

Od 07.11: 59 pln (stojące), 69-89 pln (siedzące), 69-79 pln (balkon) do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 27.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×