Czy Anna Wendzikowska straciła głowę dla gwiazdy Hollywood?

Gwiazda słynie z udanych wywiadów z gwiazdami światowego formatu. Obecnie jest w ciąży, ale na razie nie zwalnia tempa pracy. Czy kiedyś przytrafiła jej się dłuższa znajomość z zagraniczną gwiazdą? Sprawdźcie co powiedziała.

Anna_Wendzikowska

Anna Wendzikowska jest znana z tego, że jej wywiady są bardzo profesjonalne. Przyznaje, że dostaje także propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood, które bywają kuszące, ale stara się zachować zdrowy rozsądek, choć zdarzyło jej się stracić głowę dla jednego z aktorów.

Czasem jednak jest tak, że nastąpi moment delikatnego flirtu. To dodaje rozmowie koloru, a wypowiadający jest bardziej chętny do tego, żeby powiedzieć mi coś ciekawego. Ale zdarza się i tak, że pojawiają się jakieś propozycje, czy to otwarcie, czy ktoś wysyła karteczkę po wywiadzie. Mnie taka sytuacja, że coś rzeczywiście zaiskrzyło i był tego ciąg dalszy, zdarzyła się raz, ale nie powiem z kim – mówi Anna Wendzikowska w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Dziennikarka nie chce zdradzić, kim się zauroczyła i ile trwał romans, ale wspomina, ze zaczęło się od lunchu, a reszta pozostanie jej słodką tajemnicą. Chętnie za to rozmawia o prywatnym spotkaniu z Michaelem Keatonem i podkreśla, że jego propozycja była dla niej zaszczytem.

Michael Keaton jest dla mnie na tyle interesującą osobą i ma tak interesującą historię hollywoodzką, że po prostu poszłam na to spotkanie z czystej ciekawości. Zalążkiem było to, że podczas wywiadu on opowiadał mi o jakiejś polskiej restauracji w Los Angeles. Nie mógł sobie przypomnieć nazwy i potem napisał mi wiadomość, jak ta restauracja się nazywa, a tak w ogóle, to jakbym chciała coś zjeść lub napić się kawy, to on zaprasza. Nie czułam, że to jest jakaś dwuznaczna propozycja, wydawało mi się, że to po prostu będzie miłe spotkanie towarzyskie i tak było - wspomina Anna Wendzikowska.

Znajomość z Michaelem Keatonem nie skończyła się tylko na jednym spotkaniu. Dziennikarka zdradza, że do tej pory zdarza im się widywać.

Mamy ze sobą kontakt. Jak jestem, to idziemy razem na kawę. Wydaje mi się, że można bardzo wyraźnie postawić granicę. Zresztą on jest osobą mało przesiąkniętą Hollywood i bardzo chroni swoją prywatność. Z jednej strony chciał nawiązać ze mną jakąś nić porozumienia i sympatii, a z drugiej strony jednak nie wszystko chciał powiedzieć. Mam wrażenie, że gwiazdy na każdym kroku starają się panować nad swoim wizerunkiem i nad informacjami, które przekazują - mówi Anna Wendzikowska

Gwiazda zdradza też, że miała propozycję prywatnego spotkania z Russellem Crowe, którego znamy z filmu "Gladiator". Choć - jak podkreśla - jest to mężczyzna niezwykle przystojny i interesujący, to jednak nie umówiła się z nim na randkę.
Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiady m.in. z Leonardo DiCaprio, Orlando Bloomem, Bradem Pittem, Angeliną Jolie, Robertem De Niro, Meryl Streep, Dustinem Hoffmanem czy Julią Roberts.Zobaczcie, co jeszcze o jej kontaktach z gwiazdami powiedziała Anna Wendzikowska:Anna_Wendzikowska

Anna_Wendzikowska

Anna_Wendzikowska

Anna_Wendzikowska


Zobaczcie także:Źródło: Milionkobiet.pl/ Newseria Lifestyle
Foto: KAPiF/ Newseria Lifetube

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 15.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar