Czy Ewa Chodakowska ma pasje poza sportem?

Drzemie w niej artystyczna dusza? Sprawdźcie.

Czy Ewa Chodakowska ma pasje poza sportem

Fitness nie jest jedyną pasją Ewy Chodakowskiej. Jedyne na co nie może znaleźć czasu to czytanie książek. Przyznaje jednak, że marzy się jej chwila spędzona w wygodnym fotelu nad dobrą lekturą.

Ewa Chodakowska twierdzi, że tajemnica jej sukcesu tkwi w dobrym planowaniu każdego dnia i niemarnowaniu czasu na błahostki.

Nie mam momentu, kiedy opadam bezczynnie na sofę i zastanawiam się, co zrobić przez następną godzinę. Nie oglądam seriali, rzadko kiedy oglądam jakikolwiek program w telewizji. Jeżeli coś oglądam, to zazwyczaj jakiś dobry film w kinie. Nie marnuję czasu, wykorzystuję naprawdę każdą minutę w ciągu dnia sumiennie i świadomie, bo tak lubię. Nie może być inaczej. Zawsze zasypiam z poczuciem, że nie zmarnowałam dziś nic a nic. - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Ewa Chodakowska.

Zobaczcie także: Pary, które razem trenują mają większe szanse na długi i udany związek?

Mimo dużej liczby obowiązków Ewa Chodakowska nie rezygnuje z realizacji swoich pasji. A jak sama twierdzi, ma ich wiele. Trenerka uwielbia sztukę, często chodzi więc do galerii, zwłaszcza podczas zagranicznych wyjazdów.

Malarstwo pasjonuje mnie niezwykle. Za każdym razem, kiedy jestem poza granicami Polski i mam okazję pozwiedzać galerie, to biorę swojego męża za rękę, choć teraz już nie muszę go jakoś specjalnie namawiać, i idziemy na taki spacer. Uwielbiam także fotografię i sama lubię fotografować - mówi Ewa Chodakowska.

Do pasji trenerki należy także kino i dobra kuchnia, ceni również relacje z ciekawymi ludźmi. Uwielbia też podróżować. Wyjazdy są nieodłączną częścią jej pracy i źródłem przyjemności. W tym roku Chodakowska była już m.in. w Grecji, Chinach i Stanach Zjednoczonych.

Kiedy mamy wolną chwilę, to próbujemy wyskoczyć do Aten, do rodziny męża, żeby trochę im zrekompensować to, że nas nie ma tam - mówi trenerka.

Zazdrościmy jej tak dobrego zorganizowania.Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa ChodakowskaZobaczcie także:Źródło: Newseria Lifestyle
Foto: KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 05.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • ADIDAS STAWIA NA KOBIETY!

    Buty do biegania

    W bazie biegowej ADIDAS RUNNERS WARSAW odbyła się premiera najnowszego modelu buta UltraBOOST X stworzonego specjalnie dla kobiet. Podczas multimedialnego pokazu zaprezentowano także kolekcję… czytaj więcej

  • Ewa Chodakowska i #mygirls powracają!

    Ewa Chodakowska i #mygirls powracają!

    Ewa Chodakowska i adidas rzucają wyzwanie wszystkim miłośniczkom aktywnego stylu życia. Już 20 czerwca w Warszawie odbędzie się największy otwarty trening tego roku – Ewa & #mygirls. To… czytaj więcej