Czy przeznaczenie da się zignorować?

Poznaj nową powieść - numer 1 listach bestsellerów USA Today i New York Timesa.

z_kazdym_oddechem_mala.jpg

Nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się ostatnio powieść „Z każdym oddechem” autorstwa Mai Banks. To opowieść o dwojgu ludzi, którzy są sobie przeznaczeni, ale nie potrafią być razem.

Po skończeniu nowej powieści Banks czytelnik nie będzie się mógł doczekać kolejnej części. 

Publishers Weekly 


Wspaniała. Kocham Mayę Banks i kocham jej powieści.

Jaci Burton O książce

Historią Elizy i obsesyjnie w niej zakochanego seryjnego mordercy przed dziesięciu laty żył cały kraj. Na szczęście Thomas odsiaduje dożywocie, a ona zmieniła nazwisko i starannie ukrywa swoją przeszłość. Żyje tylko pracą, nikomu się nie zwierza i nie pragnie towarzystwa. Lecz arogancki, pewny siebie i irytująco przystojny Wade Sterling ciągle pojawia się gdzieś w pobliżu, tak jakby nie wystarczało mu liczne grono zachwyconych nim kobiet. Ich ścieżki wciąż się przecinają, a z każdym spojrzeniem aż iskrzy. Wzajemnie przyciągają się i odpychają, ale przecież oboje wiedzą, że nigdy nie mogliby być razem. Wade już kiedyś uratował Elizie życie. Teraz, gdy jej prześladowca niespodziewanie zostaje zwolniony z więzienia, Eliza znów będzie potrzebować pomocy Wade’a.O autorce

Maya Banks to bestsellerowa amerykańska autorka powieści romantycznych, erotycznych i historycznych. Napisała ponad 50 powieści. Jej książki wielokrotnie znajdowały się na listach bestsellerów New York Timesa i USA Today. Mieszka w Teksasie z mężem i trójką dzieci.

z_kazdym_oddechem_3002.jpg

 HarperCollins, Maya Banks, Z każdym oddechem

 zdjęcia: materiały prasowe 

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 06.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×