"Darujmy sobie te święta" przedświąteczną lekturą

Chcecie poczuć świąteczny klimat dzięki ciekawej lekturze? Polecamy " Darujmy sobie te święta". Przyjemnej lektury!

"Darujmy sobie te święta" przedświąteczną lekturą

"Darujmy sobie te święta" przedświąteczną lekturą


Spodziewacie się kolejnego grishamowskiego thrillera, czy kryminału? Zostaniecie zaskoczeni. Ta pozycja bardziej nawiązuje do "Opowieści Wigilijnej". Jest to absolutny hit na długie, zimowe, a w dodatku przedświąteczne wieczory. Ważnym jej atutem jest prosty i przyjemny język, którym została napisana, a zawarty w niej humor na pewno niejednemu przypadnie do gustu.

Książka rozpoczyna się od tego, jak Nora i Luther Krank żegnają na lotnisku swoją jedyną córkę Blair, która postanowiła wyjechać do Peru jako wolontariuszka na cały rok! Nora niezwykle martwi się o jedynaczkę i ciągle o niej wspomina przez resztę dni. Tymczasem Luther postanawia w tym roku zaoszczędzić na świętach i zupełnie z nich zrezygnować na rzecz rejsu po Karaibach, który będzie ich zdecydowanie mniej kosztował.

W tym momencie zaczynają się schody, ponieważ sąsiedzi, jak również inne osoby z towarzystwa nie akceptują decyzji Kranków i próbują ich przekonać do zmiany zdania, a kiedy Ci są nieugięci i zdecydowanie odmawiają kupowania choinki oraz innych świątecznych gadżetów, czy zainstalowania tradycyjnego bałwanka na dachu, spotykają się z niechęcią, a wręcz wrogością ze strony znajomych, lecz starają się tym nie przejmować i dalej przygotowują się do swojego urlopu.

W wigilijny dzień niespodziewanie dzwoni ich córka z informacją, że przyjeżdża na Boże Narodzenie z narzeczonym, który nigdy nie widział amerykańskich świąt i chce mu pokazać jak to wygląda w jej domu! Co robią rodzice? Nerwowo próbują wszystko zorganizować, lecz cóż zrobić, kiedy w sklepach praktycznie nic nie zostało?

Jesteście ciekawi, czy Blair i jej narzeczony zastaną prawdziwe, amerykańskie święta? Sięgnijcie po tę lekturę!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Thinkstock/ Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 13.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×