Dawid Kwiatkowski Najlepszym Polskim Artystą

Do dorobku tego młodego wokalisty wczoraj dołączyła kolejna statuetka!

Dawid Kwiatkowski Najlepszym Polskim Artystą

Dawid Kwiatkowski Najlepszym Polskim Artystą


Ogłoszono wyniki głosowania MTV EMA 2014 w kategorii "Najlepszy Polski Artysta". Dawid Kwiatkowski nie miał sobie równych. Statuetkę odebrał podczas MTV EMA Pre-Party 2014 w dn. 04. listopada. Wokalista zdobył też szansę na zdobycie tytułu "Najlepszy Artysta Światowy". Jego rywalami będą m.in. One Direction czy 5 Seconds Of Summer.

Nadal nie wierze w to, co się stało. Dawid, który rok temu miał w głowie milion marzeń, zostaje jedną z dziesięciu osób nominowanych do nagrody dla Najlepszego Artysty Światowego!  Kolejny raz chce podziękować moim fanom, którzy dniami i nocami oddawali na mnie glosy i mnie wspierali. To głównie ich zwycięstwo, to nasza wspólna nagroda. I kolejny raz powiem: walczcie o swoje, nie poddawajcie się i wierzcie w swoje marzenia, bo jestem chyba najlepszym przykładem na to, że się spełniają. Dziękuję! – powiedział artysta po ogłoszeniu wyników.

Tegoroczną galę MTV EMA, która odbędzie się w SSE Hydro w Glasgow, poprowadzi Nicki Minaj, która również na niej wystąpi. Wcześniej MTV ogłosiło, że tego wieczoru wystąpią także Enrique Iglesias, Ariana Grande i Ed Sheeran, Kiesza, Royal Blood oraz Charli XCX. Nagrodę Global Icon dostanie Ozzy Osbourne.

Jeżeli chcecie aby to właśnie Dawid zdobył statuetkę "Najlepszego Artysty Światowego", lub macie innego faworyta spośród 10 nominowanych, możecie na niego głosować na stronie www.mtvema.com do 8 listopada, do godz. 12:00.

Gala MTV EMA, co roku skupia gwiazdy z różnych krajów, reprezentujące różne gatunki muzyczne oraz fanów muzyki z całego świata na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu, dostarczając niezapomnianych wrażeń i emocji!Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 05.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×