Dawno niewidziany Macaulay Culkin czyli filmowy "Kevin sam w domu" w świetnej formie! Zobacz zdjęcia!

Czyżby aktor wyszedł na prostą?

macaulaywithastar.jpg

Macaulay Culkin był jedną z największych dziecięcych gwiazd na świecie. Rola w kultowych dwóch filmach o świątecznych przygodach "Kevina samego w domu" przyniosła mu światową sławę i miliony dolarów na koncie, gdy miał zaledwie 8 lat. 

Po sukcesie bożonarodzeniowych produkcji, Culkin grał również w innych filmach i teledyskach. Niestety sukces zawodowy nie przekładał się na powodzenie w życiu osobistym, w którym Macaulay został mocno doświadczony. Rodzice chłopaka się rozwiedli, a według medialnych doniesień, w sądzie mieli kłócić się o majątek syna. Jakby tego było mało, Macaulay w wyniku wypadku stracił siostrę, która umarła na jego oczach. 

Dodatkowym ciosem dla Culkina musiała być także śmierć jego przyjaciela Michaela Jacksona, którego znał od dziecka oraz rozpad jego wieloletniego związku z Milą Kunis, która po zerwaniu z nim ułożyła sobie życie z Ashtonem Kutcherem i została matką jego dzieci.

Wszystkie te problemy sprawiły, że aktor popadł w różne uzależnienia, a do historii niemal przeszedł już jego wyniszczony przez używki wygląd, który stał się niemal znakiem rozpoznawczym aktora już w stosunkowo młodym wieku. 

Ostatnio, o dawno niewidzianym Culkinie zrobiło się jednak głośniej, ponieważ paparazzi zrobili mu zdjęcia, na których 38-letni dziś mężczyzna prezentuje się bardo dobrze - wygląda zdrowo i rześko i w końcu widać, jak bardzo jest przystojny. 

W mediach pojawiły się także informacje, że Culkin zagrał w nowym filmie i już niedługo będziemy mogli oglądać go na ekranach kin. 

Mamy nadzieję, że Macaulay'owi udało się uporać z demonami przeszłości i wyjść na prostą. Z niecierpliwością czekamy na kolejne doniesienia o jego sukcesach!

Zobacz nowe zdjęcia Macaulay'a Culkina: 

Dawniej i dziś:  

Zobacz też:

zdjęcia:  Instagram Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 28.07.2017 (aktualizacja: 2017-07-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×