"Diana" 20 września w kinach!

Już 20 września na polskich ekranach zagości Diana, prawdziwa historia Królowej Ludzkich Serc. Widzowie po raz pierwszy będą mieli okazję poznać kulisy jej romansu z kardiochirurgiem Hasnatem Khanem. Wybierzecie się do kina?

"Diana" 20 września w kinach!

"Diana" 20 września w kinach!Fabuła filmu skupia się na przemianie jaką przechodzi księżna pod wpływem miłości, z samotnej, lekko depresyjnej w pewną siebie, spełnioną również zawodowo.

„Diana stała się w ciągu ostatnich dwóch lat swojego życia tą Dianą, którą wszyscy znają i kochają. Zrobiła wiele dobrego, pomogła niezliczonej ilości ludzi, poszerzyła świadomość na temat ofiar min przeciwpiechotnych. Czuła się szczęśliwa i spełniona, co miało wielkie znaczenie w utrwalaniu jej wizerunku jako pewnej siebie, acz współczującej kobiety. I to właśnie związek z Hasnatem był kluczowym czynnikiem tego szczęścia”, opowiada Robert Bernstein, jeden z producentów filmu. W oparciu o jej relację z kardiochirurgiem powstał scenariusz filmowy przedstawiający skomplikowaną historię miłosną jednej z najbardziej znanych kobiet świata.

Reżyseria: Oliver Hirschbiegel („Eksperyment”, „Upadek”)


Obsada:

· Naomi Watts („Niemożliwe”, „King Kong”, „The Ring”, „Mulholland Drive”)

· Naveen Andrews („Angielski pacjent”, „Duma i uprzedzenie”)

· Cas Anvar


Uwielbiana przez miliony, kochana przez jednego…

Nominowana do Oscara Naomi Watts nie do rozpoznania w kolejnej znakomitej kreacji jako najsłynniejsza i najbardziej nieodgadniona kobieta końcówki XX wieku.

 


Prawdziwa historia nieznanego romansu Księżnej Diany, który trwał aż do jej tragicznej śmierci.


Była podziwiana przez miliony ludzi na świecie, po śmierci stała się legendą. Jaka naprawdę była Królowa Ludzkich Serc? Śledztwo dotyczące jej wypadku, mimo, że nie rozstrzygnęło wszystkich wątpliwości zostało oficjalnie zakończone. A przecież to nie jedyna tajemnica dotycząca życia Księżnej Diany.  Jej domniemany romans z Dodim al - Fayedem odbił się wielkim echem w mediach. Ale czy rzeczywiście to właśnie z nim planowała spędzić resztę swojego życia?  Prawdziwa historia okazuje się zupełnie inna…


"DIANA" w kinach od 20 września 2013!
ZOBACZ ZWIASTUN FILMU "DIANA"!Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Poniedziałek 09.09.2013 (aktualizacja: 2013-09-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×