Disco Polo - czy to będzie filmowy hit?

Niebawem do kin wchodzi film o muzykach disco polo. Wiele osób z niecierpliwością czeka na na tę produkcję. Co ją wyróżnia? Mamy dla was informacje o tym filmie.

Disco polo


Disco polo miało swoje "5 minut" w latach 90-tych. Potem wiele osób wstydziło się przyznać, że go słucha. Teraz ponownie ta muzyka cieszy się dużym zainteresowaniem. Choć może nadal nie każdy chętnie mówi o tym, że się przy niej bawi, to jednak część osób nie ukrywa, że nie wyobraża sobie bez niej imprezy. 

To właśnie na podstawie legendy muzyki disco polo postanowiono stworzyć film. Dawid Ogrodnik i Piotr Głowacki wcielają się w rolę muzyków, którzy mają dość codzienności i chcą zmienić swoje życie. Wybierają karierę jako zespół disco polo. Produkcja opowiada o tym, jak dochodzili do szczytów list przebojów, jak wyglądały ich koncerty, a także pokazuje ich życie prywatne. 

W czasie spotkania w studiu DDTVN, aktorzy przyznali, że przed wcieleniem się w role muzyków disco polo, towarzyszyli współczesnym twórcom tej muzyki i przeżyli prawdziwy szok, kiedy na scenie zobaczyli Radka Liszewskiego, który dawał z siebie wszystko i był bardzo pozytywnie przyjęty przez publiczność. Z kolei na pytanie, czy sami uważają, że warto było podjąć tę tematykę w filmie, są zgodni co do tego, że disco polo było prawdziwym hitem i nie da się ukryć, że to właśnie z tą muzyką, płyty sprzedawały się w milionowych nakładach, co dzisiaj raczej się nie zdarza. 

W pozostałych rolach zobaczymy też m.in. Tomasza Kota, Joannę Kulig i Aleksandrę Hamkało. Cała produkcja jest bardzo kolorowa, a w ścieżce dźwiękowej znajdziemy oczywiście wielkie hity disco polo. Zobaczcie trailer tego filmu: 

Disco poloZobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Niedziela 01.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
Anonim
Nie jestem fanką tego nurtu muzycznego... ale zwiastun naprawdę mnie zaciekawił. Wydaje się być sensowną alternatywą do wychodzącego na dniach 50 shades of gray.
Dodano: 2015-02-03 20:23:22 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zwiastun tego filmu to szalony miszmasz! Ale przez to zapowiada się intrygująco ;)
Dodano: 2015-02-03 11:05:19 Zgłoś nadużycie
Anonim
no to szukuje się kolejna wielka rola Kota! uwielbiam go i chetnie zobaczę jak z Religi przeobraził sie w Polaka :)
Dodano: 2015-02-02 12:25:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Korwin-Piotrowsla poleca ten film, dla mnie to jest mocny argument! :)
Dodano: 2015-02-02 11:51:35 Zgłoś nadużycie
Anonim
Disco polo to tematyka, która aż się prosi o film, aż dziwne, ze ktoś zainteresował sie tym dopiero teraz :)
Dodano: 2015-02-02 11:29:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
taki film już dawno powinien pojawić się w kinie. Lepiej późno niż wcale. teraz wszyscy gadają i się śmieją z Disco polo, a parę lat temu dorastali przy tej muzyce i nikt nie widział w tym nic złego... ;)
Dodano: 2015-02-02 11:28:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
To już jest HIT! W końcu ktoś wyciągnął Disco na duży ekran ;)
Dodano: 2015-02-02 11:25:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×