Dlaczego Lidia Kopania zgodziła się na sesję dla Playboya?

Na okładce grudniowego wydania magazynu możemy podziwiać Lidię Kopanię. Sprawdźcie, dlaczego wzięła udział w tej sesji. Spodziewaliście się tego?

Zobaczcie dlaczego Lidia Kopania zapozowała dla Playboya

Dlaczego Lidia Kopania zgodziła się na sesję dla Playboya?


Mało kto się spodziewał, że ta wokalistka pokaże się w magazynie dla panów, ponieważ do tej pory konsekwentnie odrzucała tego typu propozycje. Kluczowa okazała się koncepcja artystyczna sesji.

Stwierdziłam, że to może być naprawdę coś ciekawego. Zdjęcia na korcie tenisowym i studiu nagrań. Ja w studiu nagrań? Oczywiście, nie ma problemu. Do tego mówię o tym, że śpiewam, że zrobiłam coś, w zasadzie przez 2-3 lata ostatnie pracowałam nad płytą. Jest zdjęcie, ale słuchajcie, jest jeszcze muzyka – mówi Lidia Kopania w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Lidia przyznaje, że początek zdjęć być ciężki, ponieważ była spięta, ale kiedy zobaczyła pierwsze efekty, zupełnie się rozluźniła. Podkreśla również, że wiele zawdzięcza atmosferze, którą wprowadzała ekipa pracująca przy sesji.

Myślę, że zdjęcia są piękne. Maria Eriksson wiedziała, w jaki sposób pokazać osobę, która śpiewa, po prostu śpiewa. Osoby, które odpowiadają za tworzenie tych sesji, są niesłychanie wrażliwe, po prostu bardzo kompetentne. Mieliśmy wcześniej kilka spotkań i w trakcie których poznawaliśmy się bliżej, tak żeby w czasie sesji wszystko było wiadomo. Chociaż i tak, kiedy rozmawiałam z twórcami tej sesji już po, to powiedzieli mi, że byli bardzo zaskoczeni, że się dosyć szybko otworzyłam, bo w założeniu te zdjęcia miały być jeszcze grzeczniejsze - mówi Lidia Kopania.

Informacje o grudniowym wydaniu magazynu Playboy znajdziecie TUTAJSprawdźcie, co jeszcze wokalistka powiedziała o udziale w sesji dla magazynu Playboy:

Zobaczcie także:
Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria
Foto: Playboy/ KAPiF/ YouTube

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 01.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Lidia jest w tej sesji niezwykle zmysłowa i piękna...jej facet to szczęściarz .
Dodano: 2014-12-03 07:51:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Lidia wygląda zjawiskowo piękna kobieta!!!
Dodano: 2014-12-01 22:02:15 Zgłoś nadużycie
Anonim
Rewelacja,Lidia jest piękną dziewczyną:)...
Dodano: 2014-12-01 15:45:08 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×