Domowe Melodie zagrają w Stodole!

To jeden z najwybitniejszych debiutów na polskiej scenie muzycznej ostatnich czasów. Rozczulają, rozkochują i znacząco przesuwają horyzont ludzkiej wrażliwości - Domowe Melodie już niebawem zagrają w Stodole.

Domowe Melodie zagrają w Stodole!

Domowe Melodie zagrają w Stodole!

Trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobywali serca słuchaczy w całej Polsce. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i bez wsparcia wytwórni wydali swój debiutancki album. Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka, w przeciągu ostatniego roku zagrali ich prawie 100, w sami jedynie skromnie powtarzają, że chcą "po prostu grać i śpiewać". Ich głos dotarł do samej Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością zespołu zaprosiła ich do Męskiego Grania 2013. Udało im się rozkochać w sobie magiczną Islandię, na którą zespół został zaproszony latem 2013, aby dać 5 wyjątkowych koncertów w różnych częściach wyspy.

Zapisali się również na kartach historii festiwalu Heineken Open’er, dając zdaniem wielu jeden z najlepszych koncertów całej edycji 2013. Ciężko wymarzyć sobie lepszy muzyczny debiut. Mimo wielkiego zainteresowania zespołem wytwórni i promotorów, cała trójka konsekwentnie odmawia propozycji współpracy i na własną rękę wysyła ręcznie robione płyty, które można zdobyć jedynie pisząc maila na adres: plyta@domowemelodie.pl.

Macie nieodpartą ochotę zobaczenia i posłuchania Domowych Melodii na żywo? Najbliższa okazja 1 kwietnia 2014 w Stodole, start: 19:00!

Musicie tam być koniecznie, bo NAPRAWDĘ WARTO! Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, posłuchajcie!

Domowe Melodie "Chłopak":Domowe Melodie "Zbyszek":Domowe Melodie "Tak Dali":Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/YouTubeDodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 26.03.2014 (aktualizacja: 2014-03-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×