Donatan i Cleo - nowy teledysk "SLAVICA"

Donatan i Cleo nie próżnują po Eurowizji, co prawda nie udało im się rzucić na kolana całej Europy, przyćmiła ich kobieta z brodą, nie znaczy to jednak, że nie będą próbować dalej! Zobaczcie, najnowszy teledysk "SLAVICA"!

Donatan i Cleo - nowy teledysk "SLAVICA"

Donatan i Cleo - nowy teledysk "SLAVICA"

Donatan i Cleo ewidentnie idą za ciosem i kompletnie nie przejmują się krytyką, z którą spotkali się za granicą. Oczywiście to cudowne, że wreszcie mamy meinstreamowy zespół, który nie wstydzi się promować naszej kultury... jest jednak znacząca różnica pomiędzy "nie wstydzi się" a "robi to bezwstydnie". W naszym mniemaniu właśnie taką drogę obrali Donatan i Cleo.

W sieci pojawił się najnowszy teledysk "SLAVICA", już od pierwszych ujęć nie ma się wątpliwości, że poprzeczką jaką postawili sobie twórcy clipu było przebić "My Słowianie", w którym Luxuria Astaroth w subiektywny sposób oddaje się czynności młócenia, a z jej ust sączy się mleczno-biała ciecz...

Jak daleko zdecydowali się posunąć tym razem Donatan i Cleo? W pierwszych  sekundach "piorunujące" wrażenie robią trzęsące się tyłki rodem z zagranicznych teledysków niskich lotów, znanych nam dobrze ze stacji VIVA czy MTV. Obraz okraszony tekstem "Trzęś tym dziwko co Ci mama dała...". Dla tych, którzy mają jakiekolwiek "ale" podrzucamy sprostowanie treści artystycznej, dołączone pod clipem na YouTube:

- "SLAVICA - nasze kobiety są zabójczo zabójcze :) Potrafimy być klasyczni - potrafimy być nowocześni. Niezależnie od tego nasze kobiety są nie tylko piękne, ale również silne, mądre i niepowtarzalne. Mówimy o tym w języku angielskim żeby dotarło to do każdego. Chcemy promować nasze wzorce piękna, bo są one dumnym dowodem naszego pochodzenia i wyróżniają nas w Europie i na świecie.

Donatan i Cleo."

Piosenka jest w języku angielskim, a więc twórczość Donatana i Cleo, nie jest już jedynie "lokalnym" wybrykiem, a działaniem mającym na celu przyniesienie im międzynarodowego rozgłosu i kariery. Pytanie jedynie, czy promowane przez nich "wzorce piękne" są faktycznie dowodem naszego pochodzenia, z którego możemy być dumni? A może doszło do pewnego wypaczenia pojęć?

Sami zobaczcie i oceńcie!

Donatana i Cleo - SLAVICA"
Czy według Was teledysk "SLAVICA" przebija niegrzeczny filmik z Luxurią Astaroth?

sdasdasdad-13ae7eeb1f115bcb4d5cfbd7436f0662_6568e3.jpg

ABY ZOBACZYĆ -
KLIKNIJ TUTAJ!


Wiecie że
Conchitę Wurst ma męża? Aby dowiedzieć się więcej - KLIKNIJ TUTAJ

asd.jpg


Źródło: MilionKobiet.pl.
Foto: YouTube


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 14.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×