"Drive" na DVD

Drive to najnowszy film kultowego już reżysera, Nicolasa Windinga Refna, który w tym roku udowodnił swoją klasę, zdobywając główną nagrodę w Cannes. Ten film trzeba zobaczyć. Od 19 stycznia na DVD.

Drive DVD pack.jpgSą mężczyźni, którzy wolność mają wpisaną w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Driver, chłopak, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocami wynajmuje się jako kierowca gangsterów. Żyje, balansując na cienkiej granicy między rozsądkiem a brawurą. Do dnia, gdy pozna Irene i straci dla niej głowę. Nowa dziewczyna, wyglądająca jak anioł, rozpęta wokół niego prawdziwe piekło. Ich "love story" pisane będzie czystą adrenaliną.

Trzymający w napięciu jak Bullitt, rozgrzeje publiczność nie tylko rykiem silników, ale przede wszystkim gorączką uczuć.

"Drive" powstał na kanwie opowiadania Jamesa Sallisa, pod tym samym tytułem. Ta niewielka książka rozpaliła wyobraźnię producentów Marca E. Platta i Adama Siegela z Marc Platt Productions, którzy postanowili zaadaptować ją na potrzeby filmu. Producent Adam Siegel wyjaśnia - Do moich podstawowych obowiązków należy szukanie pomysłów na filmy, między innymi czytając Publisher’s Weekly. Natknąłem się tam na krótką recenzję książki o bezimiennym kierowcy, współpracującym z przestępcami. Od razu mnie zaintrygowała, więc zadzwoniłem do agenta i przeczytałem ją tego samego wieczoru. Byłem niezwykle podekscytowany. Główny bohater należał do rzadko dzisiaj spotykanego gatunku – był człowiekiem z misją. Był doskonałym kierowcą i nikomu się z tego nie tłumaczył -.Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

"W ciemności"

"Dziewczyna z tatuażem" Dodał(a): Karolina Czaja , Czwartek 19.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×